ВIДКPИТA ПEPШICТЬ. ПICЛЯМOВA

27697724.jpg

Отже добіг до завершення один з найтриваліших районних турнірів – відкрита першість Краснопільської ДЮСШ з міні-футболу. Своїми враженнями про цьогорічну першість ми попросили поділитися директора Краснопільської ДЮСШ Володимира Олексійовича Мигаля, який між іншим, брав у ній безпосередню участь, виступаючи за команду ветеранів «Явора».

– Володимире, відкрита першість вже проводиться не перший рік. Чи виділявся цьогорічний турнір чимось на фоні попередніх?
– На мій погляд, в порівнянні з минулорічними чемпіонатами значно виріс рівень команд. Всі матчі були цікавими, сповненими боротьби. Не випадково доля чемпіонства вирішилася лише за тур до фінішу турніру.

89008794.jpg
Звичайно, «Рост» дещо виділявся з-поміж інших команд, це треба визнати.

90034010.jpg
Очевидним є ріст майстерності команди з Покровки, яка ще кілька років тому була серед аутсайдерів, а цього року «Оберіг» заслужено здобув «срібло».

95850817.jpg
Як завжди на високому рівні зіграв «Прикордонник», посівши і цього разу призове місце.

Приємно здивувала команда нашої дитячо-юнацької спортивної школи. Хлопці дали бій всім командам першості. Між іншим, вони єдині, хто переграв «Рост».

Відзначу постійного учасника першості – «Оріон» з Осоївки. Заслуговує поваги те, що ця команда традиційно формується лише з місцевих хлопців.

Не можу не відмітити ще такий позитивний момент, коли щонеділі протягом всієї першості ще задовго до початку матчів, спортзал вщент був заповнений вболівальниками. Безумовно, при шаленій підтримці командам грати значно комфортніше. Та й понад 100 лише самих футболістів щонеділі – це для районного центру немало.

Ще одна особливість цьогорічної першості полягає в тому, що не було масових зривів матчів через неявку команд. Щоправда був один такий випадок з боку команди з Мезенівки, але й той через форс-мажорні обставини.

– Це може означати, що піднявся й рівень організації команд, адже без допомоги спонсорів щонеділі протягом кількох місяців приїздити до Краснопілля було б вкрай важко?
– Безумовно. Користуючись нагодою, хочу ще раз подякувати усім представникам команд, сільським головам, спонсорам, які організували команди і заявили їх для участі у відкритій першості.

Хотів би відзначити Мезенівського сільського голову М.В. Гавенка, який постійно перебував із своєю командою, цікавився не лише результатами її виступу, а й матеріально її підтримував, адже виділялися певні кошти на харчування футболістів. Це ж саме можу сказати і про Самотоївського сільського голову І.М. Перерву, керівника господарства «Хвиля» В.І. Змислю, які сприяли командам із своїх населених пунктів.

Не можу не відмітити організаторські здібності вчителя вчителя фізкультури із Запсілля і гравця місцевої команди «Псел» Віталія Роєнка. Команда із Запсілля долала чи не найбільшу відстань щонеділі, зрозуміло, що це витрати, це незручності, але вона не пропустила жодної гри.

Чимало доклав зусиль депутат районної ради, підприємець В. І. Макаренко, щоб команда «Оберіг», якою він опікується, не лише взяла участь в першості, а й стала її призером.

Під час церемонії нагородження призерів ми відзначили цих людей за організацію і участь в першості. Серед них також гравці команди «Оріон» О. Трофимович, О. Горенко із Самотоївки, гравець «Прикордонника» Д. Пацюк, ветеран «Явора» Г. Бабич. Хоч явірці й не боролися за призові місця, але без бренду «Явора» першість була б не повною.

– Можливо про це ще рано говорити, але чи є якісь плани в організації наступної першості?
– Сьогодні вже точаться розмови щодо ліміту легіонерів у складах команд, тож можливо до цього питання ми ще повернемося. Безумовно, темношкірі гравці додають екзотики і колориту турніру. Та справа не лише в екзотиці, треба визнати, що присутність легіонерів з інших міст – це насамперед ріст професійності гри команд. Тож треба зробити так, щоб лімітування не вплинуло на рівень гри команд. Час для роздумів у нас ще є.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: