ВIДКPИТO ЩE OДНE ВIДДAЛEНE POБOЧE МICЦE

38026482.jpg

17 листопада 2017 року, в смт. Угроїди Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади, відкрито віддалене робоче місце для фахівця Великописарівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області.

Перший прийом громадян на віддаленому робочому місці провів особисто начальник управлння Анатолій ПЕТРОВ. У числі питань, з якими зверталися громадяни, більшість належала до традиційних: про складові отриманої пенсії після впровадження пенсійної реформи, про збільшення розміру пенсії, про поновлення її виплати і правильності нарахування,
про правильність обчислення страхового стажу тощо. Всі порушені питання вдалося вирішити під час проведення прийому

Метою тісної співпраці з територіальними громадми є покращення якості обслуговування громадян. Пенсіонери, страхувальники та застраховані особи зможуть отримати консультації з усіх питань, що належать до компетенції Пенсійного фонду, зокрема щодо порядку призначення, перерахунку та виплатипенсій, роз’яснення норм чинного законодавства у сфері пенсійного забезпечення, не відвідуючи при цьому управління Фонду, – зазначив Анатолій ПЕТРОВ.

Тепер пенсійними послугами безпосередньо за місцем проживання зможуть скористатись понад 2,5 тис. осіб, що проживають в смт. Угроїди та навколишніх селах, з них 793 пенсіонери.
Інформує Великописарівське об’єднане УПФУ Сумської області

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: