Вiдкpиття шкoли paнньoгo poзвиткy дитини «Кiндep cюpпpиз»

19291502.jpg

Сучасний світ вимагає від людини бути дедалі більш розвиненою, а видатні психологи радять починати навчання якомога раніше, оскільки після восьми років дитина стає менш сприйнятливою до нових форм навчання. Чим більший процес пізнання, тим легше дитині далі. Щоб допомогти батькам розвинути всебічно гармонійно розвинену дитину в багатьох містах створені центри або школи раннього творчого розвитку дитини.

Така школа під назвою «Кіндер сюрприз» відкрила свої двері в цьому навчальному році і у Краснопіллі у Центрі дитячої та юнацької творчості.

А святкове відкриття її відбулося 26 жовтня. Вихованці школи, діти 4-6 років, навчаються за такими освітніми напрямами: «Розвивальні ігри», «Англійська мова», «Хореографія», «Музична абетка». На даний час школу відвідують 53 дитини. На святі був присутній голова Краснопільської районної ради Савоненко В.О., який наголосив, що відкриття у Краснопіллі школи для малюків – це визначна подія, про важливість якої свідчить велика кількість прсутніх у залі дітей та дорослих.

22897330.jpg

Протягом усього свята з малятами були Кіндер Сюрптиз, Чомусик, Смайлик, Капітошка, Вовк, які створювали атмосферу казки. Святкового настрою додали пісні у виконанні гурту «Асорті» (керівник Давиденко Т.О.) та хореографічні композиції колективу «Ладушки» (керівник Гриценко С.М.). Але, звичайно, найприємніше для батьків було побачити на сцені своїх маленьких дітей, які повеселили всіх, заспівавши пісень. У кінці заходу діти з груп «Смайлики», «Чомусики» та «Капітошки» символічно пройшли через райдужні ворота – ворота щастя, таким чином «переступивши» поріг школи раннього розвитку. А казковий персонаж Кіндер Сюрприз подарував кожному з дітей по цукерці, справжньому кіндеру.

Свято закінчилося, задоволені були і малеча і дорослі. А надалі на дітлахів знову чекатимуть цікаві заняття у нашій школі.

Займаючись пару годин кілька днів на тиждень, дошкільнята не лише отримають корисні знання, чимало цікавої інформації та нових друзів, але й навчаться дисципліни та самоорганізації.

Можна підготувати дитину до школи і вдома, однак тоді малюк буде позбавлений важливого досвіду в комунікації з колективом і спілкуванні з учителями, і, чесно кажучи, далеко не у всіх батьків вистачає терпіння і знань для занять з маленькими непосидами.

Вивчення іноземних мов розвиває у дітей здібності до пізнання, добре впливає на пам’ять, увагу, мислення, уяву, крім того, піднімає рівень освіченості дітей. Завдяки ранньому вивченню іноземної мови, як правило, англійської, діти надалі будуть легко опановувати інші мови.

Відомо, що музика активізує всі зони мозку, сприяючи більш органічному та ефективному розвитку слуху, мови, пам’яті, уваги, координації. Заняття в групах сприятливі і для комунікаційних навичок, як показує практика, вони поліпшуються не лише дітей, а й у батьків. Таким чином, музика стає міцною основою для всебічного розвитку здібностей і засвоєння нових навичок.

У школі раннього розвитку дітей приділяють увагу і фізичному розвитку. Приміром, проводять заняття з хореографії. Навіть якщо ці заняття не стануть хобі дитини, то нові навички, які вона отримає під час занять, завжди знадобляться. Адже це правильна постава, чудова координація рухів, вміння концентруватися і, як наслідок, хороше здоров’я і гармонійний розвиток

65117499.jpg

Отже, в школі раннього розвитку дитина потрапляє в атмосферу доброзичливості і партнерства між дітьми та викладачами, а невимушеність навчання та індивідуальний підхід допомагає маляті адаптуватися в суспільстві, вчить комунікабельності, розвиває особистісні характеристики, що стане у пригоді в подальшому житті.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14[/j]

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: