У Краснопіллі відкрито меморіальну дошку в пам’ять про Олександра Шкурка.

Герої не вмирають! Вони тут з нами на Землі! Лише тихенько сплять. Ми плачемо, вони ж не плачуть. Їхні душі горять героїчним жовто-блакитним вогнем!

4 травня 2016 року на території Краснопільської ЗОШ I-III ст. відбулася церемонія dos11відкриття меморіальної дошки в пам’ять про випускника школи, героя, який загинув захищаючи незалежність України, справжнього патріота Олександра Шкурка.

Підполковник О. Шкурко проходив службу в 72-й окремій механізованій бригаді. З 01 травня 2014р. безпосередньо брав участь у виконання службових завдань в районі проведення антитерористичної операції на території східних областей України. Під час виконання службового завдання 26.07.2014р. потрапив в полон, був тяжко поранений, а 06.08.2014р. – розстріляний. Протягом даного періоду рідні та близькі шукали могилу загиблого, і тільки через півтора року їм вдалося повернути тіло Олександра Вікторовича на рідну землю.

На урочистій церемонії, крім батьків героя, учнів та вчителів, були присутні голови dos21Краснопільської райдержадміністрації Юрій Яремчук, районної ради Віталій Савоненко, Краснопільський селищний голова Іван Хомічов, районний військовий комісар Євген Євченко.

– Олександр заплатив своїм життям за те, щоб наша країна була незалежною і суверенною, щоб ми мали на всій території України мирне життя, діти могли відвідувати школу, дорослі працювати. Він є герой, його подвиг є прикладом для всіх нас, молодого покоління, як потрібно служити нашій країні, виконувати свій патріотичний і громадський обов’язок, – зазначили керівники району.

Також зі словами невичерпного смутку та словами подяки за виховання сина до батьків звернулися директор школи Анатолій Яремчук, селищний голова Іван Хомічов, районний військовий комісар Євген Євченко.

dos31Почесне право відкрити пам’ятний знак воїну, який виконував обов’язок перед Батьківщиною в зоні АТО надано президенту учнівського самоврядування Олексію Приймі та голові волонтерського загону «Благовіст» Аліні Волошиній.

Освятив меморіальну дошку та провів панахиду за загиблим протоієрей Краснопільської Свято-Успенської церкви Іоанн Дубляк.

Присутні вшанували пам’ять нашого героя хвилиною мовчання.

Світла пам’ять про Олександра Шкурка, його мужність та непересічні людські якості назавжди залишаться в серцях рідних, земляків, бойових побратимів – усіх, хто знав, поважав та любив Олександра – справжнього патріота та Героя!

Джерело: http://krn.sm.gov.ua/index.php/uk/8-novini/3336-tseremoniya-vidkrittya-memorialnoji-doshki-v-pam-yat-oleksandra-shkurka

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: