Відсвяткували День села в Чернеччині

Традиція святкувати День села побутує чи не у кожному населеному пункті України. На прекрасне свято Івана Купала, гарного літнього дня масові народні гуляння були у мальовничому селі Чернеччина Краснопільського району.

Чернеччинська громада радо зустрічала гостей. А їх на святі було багато. На спорудженому літньому майданчику біля урочища Став Заводський організовано розпочалося свято. В.о. старости Чернеччинського старостинського округу Іван Рагулін щиро вітав всіх присутніх, а допомагав йому вести свято творчий колектив сільського БК. Цікаву і змістовну програму підготували сільські працівники культури та запрошені артисти. Щедрі оплески лунали на адресу трудових колективів старостинського округу, місцевого сільгосппідприємства, загальноосвітньої школи, дитячого садочка, – їм усім були присвячені музичні вітання.

За традицією, вітали найстарших і наймолодших жителів, найстаршу подружню пару. Черниччани отримали подарунки, які щиро вручав в.о. старости. Учасники і глядачі хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих захисників нашої країни, а також віддали належне мужності учасників бойових дій, які проживають нині у селі.

Аматори сцени дарували присутнім свої творчі надбання, доробки, позитивні емоції та гарний настрій. Розвагою для наймолодших гостів свята стали: ігрове містечко, стрибки на батутах. Всі бажаючі мали можливість взяти участь у спортивних змаганнях. Переможці відзначені грамотами та грошовими нагородами. Оформлена виставка робіт місцевих рукодільниць.

А завершилось свято традиційною козацькою кашею, юшкою та іншими частуваннями. Святом залишились задоволені усі. День села у Чернеччині став гарною традицією, він збирає у дружнє коло всі сім’ї й родини, відновлює і відроджує українські традиції.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: