Вiдзнaкa Фopyмy видaвцiв

Вітаємо нашого, земляка, професора Леоніда Ушкалова з високою відзнакою! 14-го вересня у Львові відбулася церемонія нагородження “Найкраща книга форуму – 2017”. Його книжка “Ловитва невловного птаха: життя Григорія Сковороди” була обрана кращою книжкою Форуму в номінації “Біографія”. Також за підготовку до друку цього видання видавництво “Дух і літера” отримало відзнаку міського голови Львова.

НАША ДОВІДКА. Ушкалов Леонід Володимирович народився 5 листопада 1956 року у Краснопіллі. Український літературознавець і письменник, доктор філологічних наук, професор Харківського державного педагогічного університету ім. Григорія Сковороди, автор акаде-мічних розвідок з історії української літератури, філософії та богослів’я, науково-популярних праць, дитячих книжок, упоряд-ник, редактор і комен-татор численних науко-вих та художніх видань.

Леонід Ушкалов – один із передових дослідників українського літератур-ного бароко та творчості Григорія Сковороди в Україні. Він – упорядник Повної акаде-мічної збірки творів Григорія Сковороди (2011), за яку тримав премію НАН України імені І. Я. Франка.
http://krasnews.at.ua/news/vidznaka_forumu_vidavciv/2017-09-24-8441

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:
Loading Likes...

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: