Викoнaння пpoгpaми викopиcтaння зeмeль y Пoкpoвcькiй ciльcькiй paдi

31729667.jpg

Відповідно до плану роботи, на Дні контролю при голові районної ради 14 вересня 2015 року заслухано інформацію Покровського сільського голови Сергія Циганенка “Про хід виконання Програми використання та охорони земель на території Покровської сільської ради”.

Сергій Іванович відмітив, що даною програмою було визначено проблемні питання щодо використання та охорони земель, напрямки їх вирішення та розроблені заходи з підвищення родючості грунтів і ресурсного забезпечення. Програма діє з 2007 по 2015 роки. І вже в 2008 році за кошти державного бюджету було проведено рекультивацію земельної ділянки на площі 1,48 га в районі с. Степок, що дало змогу сільськогосподарському підприємству задіяти її до обробітку.

Проведено інвентаризацію водних об’єктів, прийнято на баланс сільської ради гідротехнічні споруди, визначено водні об’єкти для громадського користування та передачі в оренду фізичним і юридичним особам.

З 2010 року досягнуто результату, щодо залучення до обробітку орних земель на площі 650,7 га ПП “Тарасівка-99”. Із земель запасу виділені ділянки для працівників соціальної сфери ( 17 чол.) площею 27,33 га для ведення особистого селянського господарства.

Виконавчим комітетом сільської ради була організована робота по виготовленню державних актів на право власності присадибними ділянками, яким скористалося 81 господарство.

На сьогоднішній день всі землі сільськогосподарського призначення перебувають в обробітку восьми товаровиробників. Основним напрямком їх діяльності є вирощування зернових та зернобобових і технічних культур.

Із семи передбачуваних до оренди водних об’єктів, три перебувають у використанні, загальною площею 10,81 га. На інші – є бажаючі, але є і законодавчі бюрократичні перешкоди.

Фактів розорювання сіножатей, пасовищ, самозахоплення, малопродуктивних та деградованих земель , на території сільської ради немає, а отже і заходи, що передбачалися програмою в цілому виконуються.

Голова районної ради Віталій Савоненко, виходячи за межі обговорення програми, поцікавився, як виконуються орендарями соціально-економічні угоди, чи були випадки звернення учасників АТО, щодо виділення земельної ділянки, чи налагоджено транспортне сполучення до с. Степок.

Як підсумок – на контролі голови районної ради, виконання соціально-економічних угод ПП “Тарасівка -99” (директор Іван Зеленський).
Інф. районної ради.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: