“Вiльний yдap” пo пpoблeмi CНIДy

47521623.jpg

Отже, як й анонсувалося, днями вперше на Краснопільщині було втілено в життя інформаційно-просвітницький проект «Вільний удар», ініціатором і керівником якого висутпила волонтер корпусу миру з США, вчитель англійської мови Краснопільської гімназії Джуліана Ро у співавторстві з педагогом-організатром Ларисою Хомічовою та ученицею цього ж навчального закладу Тетяною Савицькою.

У рамках проекту проведено дводенні навчальні тренінги з теми профілактики ВІЛ – СНІДу, в якому взяли участь учні Краснопільської, Чернетчинської, Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназії та ПТУ. За допомогою різноманітних практичних вправ, ігор, школярі ще раз засвоїли, яким же чином Віл-інфекція передається, розвивається і, найголовніше, як себе захистити від цього. В роботі тренінігів взяв участь трененер із корпусу Миру Роман Панас.

Завершав дводенний захід цікавий футбольний турнір з дещо незвичними правилами, адже гол зараховувався лише тоді, коли його забивали дівчата. За словми організаторів, таким чином всім хлопцям дали зрозуміти, що у будь-якій грі треба поважати дівчат.

76768743.jpg

Підсумком занять стали отримані сертифікати про проходження навчання, але головне – ми знайшли собі нових друзів і однодумців. У будь-якому разі, старшокласникам є що розповісти своїм друзям у своїх навчальних закладах..
Діана Биченко,
міністр інформації учнівського самоврядуввання
Краснопільської гімназії

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: