Вiтa Ceмepeнкo: «Виcтyпилa нa п'ять з плюcoм»

81315068.jpg

За місяць талановита українська біатлоністка Віта Семеренко виграла три медалі: бронзу – на чемпіонаті світу в Рупольдінгу, а також срібну і бронзову медалі на Кубку світу в Ханти-Мансійську. В ексклюзивному інтерв’ю HotSport.ua, Віта дала оцінку своїм успіхам і поділилася планами на майбутнє.

– Віта, вітаємо Ваc з бронзовою медаллю чемпіонату світу і двома медалями Кубка світу. Що для вас означають ці нагороди?
– Якщо чесно, я серйозно не замислювалася. Не ставила перед собою таке запитання. Звичайно, мені, як спортсмену дуже приємно, що моя робота і старання втілилися у дві медалі. Я прагнула у всіх гонках показати себе з найкращої сторони, і домогтися найвищих результатів. Думаю, що в мене це вийшло.

– Можна сказати, що сезон для вас вийшов успішним?
– Сезон був успішним для мене тільки на 60 відсотків. Вірніше буде сказати, що успіхів я досягала тільки в останній місяць.

– Ви виграли три медалі на різних турнірах: чемпіонаті та Кубку світу. У якому з цих змагань було складніше піднятися п’єдестал?
– Ну, звичайно, в Ханти-Мансійську було набагато складніше, тому що дуже багато сил я залишила на чемпіонаті світу в Німеччині. Після завершення чемпіонату світу я функціонально була дуже втомленою. Фінальні гонки далися досить непросто, тому з упевненістю можу сказати, що виграти бронзову та срібну медалі на Кубку світу в Ханти-Мансійську виявилося важче.

– Як особисто ви оцінюєте свій виступ на чемпіонаті світу?
– Може бути це трошки нескромно, але оцінюю свій виступ на п’ять з плюсом. Все-таки в трьох гонках увійти в топ-10 – це, на мою думку, дуже серйозний результат.

– А який найбільш складний момент був на чемпіонаті світу?
– Напевно, було складно психологічно. Після такого невдалого сезону було непросто впоратися зі стрільбою. Але я задоволена собою, що змогла перебороти хвилювання і налаштуватися на боротьбу.

– І як ви впоралися з хвилюванням?
– Просто вирішила, що потрібно зібратися і робити максимально добре ту роботу, яку я вмію.

01832929.jpg

– Президент Федерації біатлону Володимир Бринзак говорив в інтерв’ю нашому сайту, що на цьому чемпіонаті світу у Вас був свій стиль. А як би Ви охарактеризували свій стиль?
– Цим питанням ви застали мене зненацька. Чесно кажучи, не знаю, про який особливий стиль говорив президент Федерації, краще у нього уточнити. Я працювала і працювала, також як і на минулому чемпіонаті світу. Мені здається, що мій настрій і відповідальність, з якою я виходила на гонки, були такими ж, як завжди.

– Які у вас плани на найближчий час?
– Тиждень я буду відпочивати, а потім поїду готуватися до комерційних турнірів. Вже отримала запрошення брати участь в змаганнях в Москві і на Камчатці.

Джерело: hotsport.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: