Вiтa Ceмepeнкo зaвoювaлa мeдaль нa чeмпioнaтi cвiтy

s80793140.jpg

Віта Семеренко – володарка першої медалі для України на чемпіонаті світу в Рупольдінгу! У спринті у жінок у Віти нарешті все зійшлося: до пристойного ходу по дистанції вона додала стовідсоткову точність і заслужено другий рік поспіль отримала особисту медаль чемпіонату світу! На зло всім неприємностям, які переслідували команду в цьому сезоні, на зло недоброзичливцям і в подяку вірним уболівальникам! Вітаємо!

Не можна не відзначити той факт, що майже два десятки учасниць гонки пройшли без штрафу обидва вогневі рубежі. І медаль Віти – це цілком її заслуга, а не результат промахів суперниць. Більш того, на фінішному колі вона перемогла у гострій боротьбі з результатом Хелени Екхольм і Марі-Лор Брюне.

Вище Віти Семеренко, як і в гонці чоловіків, розташувалися дві головні претендентки на Великий кришталевий глобус. Причому, точно в такому ж порядку: лідер сезону завоювала золото, що йде слідом за нею – срібло. Магдалена Нойнер випередила Дар’ю Домрачева на 15 секунд, при цьому у білоруської біатлоністки перед першим пострілом в лежанні заклинило гвинтівку, і вона втратила близько восьми секунд. По суті, ці спортсменки протягом сезону були беззаперечними лідерами та їх місце на подіумі не піддавалося сумніву. І при цьому ще більш приємно, що єдину вакантну позицію зуміла зайняти саме українська біатлоністка!

18272247.jpg

Віта Семеренко зуміла піднятися в ТОП-15 Кубка світу. Крім того, як призер чемпіонату, вона гарантувала собі місце в мас-старті. У Кубку націй боротьбу за п’яте місце можна вважати закінченою – збірна Білорусі знову трохи відірвалася від нашої команди і навряд чи упустить максимальну квоту на наступний сезон.

Завтра в Рупольдингу пройдуть гонки переслідування, в яких ми аж ніяк не будемо сторонніми спостерігачами! Після цього успіху вболівати за наших вдвічі приємніше, правда?..

Відео фінішу Віти Семеренко тут:
 

1. Магдалена Нойнер (0 +0) 21:07.0
2. Дар’я Домрачева (0 +0) +15.2
3. Віта Семеренко (0 +0) +37.6

39. Юлія Джима (0 +1) +2:49.1
49. Наталія Бурдига (2 +2) +3:08.8
57. Валя Семеренко (1 +4) +3:18.4

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: