ВIТAЄМO CPIБНИX ПPИЗEPIВ

 

 

s43903917.jpg

 

Нещодавно в палаці культури «Хімік» пройшов Відкритий чемпіонат міста Суми з класичного жиму лежачи серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок, ветеранів та спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату. За медалі різного ґатунку приїхали змагатися близько 80 спортсменів з багатьох регіонів нашої області, серед яких і наші юні богатирі В’ячеслав Коноваленко, Богдан Савчук та їх наставник Максим Горбач.

Хлопці відзначають високий рівень організації проведення змагань, а ще вкотре дякують за підтримку вчителям фізичної культури Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Кажуть, урочистості, патріотизму та неповторної атмосфери змаганням додало акапельне виконання Гімну України професійним співаком разом зі спортсменами та вболівальниками змагань. Це сприяло тому, що у атлетів пробудився міцний дух українських козаків й вони продемонстрували неймовірні спортивні результати.

Так, В’ячеславу Коноваленку у ваговій категорії до 59 кілограмів серед юнаків підкорилася штанга вагою 80 кілограмів, його товариш по команді Богдан Савчук у ваговій категорії до 83 кілограмів серед юнаків взяв вагу 72,5 кілограмів. А ось Максим Горбач у змаганнях серед юніорів у ваговій категорії до 93 кг підняв 142,5 кілограмів.

Показані результати дозволили краснопільчанам здобути срібні медалі у своїх вагових категоріях, що є відмінним результатом, враховуючи, що пауерліфтингом вони займаються порівняно недавно. Вітаємо юних спортсменам та їх наставника з успішним виступом, бажаємо подальших успіхів на спортивному помості!

 

http://krasnews.at.ua/news/vitaemo_sribnikh_prizeriv/2015-05-02-4968
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: