Вiзьмiть yчacть y aкцiї "Пoдapyй бiблioтeцi cyчacнy yкpaїнcькy книгy!"

30 вересня відзначався Всеукраїнський день бібліотек. У цей день прогресивна українська громада звертає свої погляди до потреб та турбот бібліотек.

Сьогодні кожна бібліотека – острівець духовності, а кожен бібліотекар – хранитель духовних скарбів. А ще бібліотека – Берегиня національної культури, скарбниця творчості народної. Великий французький письменник-гуманіст Антуан де Сент-Екзюпері писав: “Найбільша розкіш на світі – це розкіш людського спілкування”. Саме дефіцит доброти,зростаюче почуття самотності, невпевненості у завтрашньому дні змушують йти до бібліотеки не лише за книгою, а й заради спілкування. І, як зазначає велика кількість читачів, у бібліотеках нашого селища вони зустрічають коректних, уважних, приємних, ввічливих бібліотекарів, які стають цікавими співрозмовниками та мудрими порадниками, що вміють вислухати, підтримати й підказати.

Ми вдячні тим читачам і громадянам Краснопільщини, які вже подарували бібліотеці свої книги, і будемо вдячні всім, хто візьме участь у акції “Подаруй бібліотеці сучасну українську книгу!”. Ви маєте унікальну нагоду занести своє ім’я в історію нашої бібліотеки, бути шанованими читачами та усією громадськістю. Прізвище мецената-дарувальника буде занесене на сайт Краснопільської ЦБ у розділ “Дарувальники” з висловлюванням подяки за внесок у формування фонду бібліотеки.

В бібліотеці буде обладнана постійно діюча виставка дарчих видань, а презентації дарчих книг у бібліотеці збиратимуть і авторів, і вдячних читачів. Про хід акції ми інформуватимемо на сторінках газети “Перемога”. Контактні телефони: 7-14-69, 7-14-60. Кожен працівник бібліотеки, кожен читач покладає великі надії на доброчинну акцію.

Працівники центральної районної бібліотеки висловлюють велику вдячність жителям селища Краснопілля Д. І. Юхтенку, Т. Л. Сітайлу за безкоштовно передані в дар книги, які не тільки займуть гідне місце на книжкових полицях, а значно збагатять наш бібліотечний фонд і подарують радість іншим читачам – любителям сучасної і класичної літератури. Користуючись нагодою, вітаємо наших читачів і бібліотечних працівників із Всеукраїнським днем бібліотек і бажаємо успіхів, любові, злагоди, оптимізму і добрих книг.
Інф. Краснопільської ЦБ.

 

http://krasnews.at.ua/news/vizmit_uchast_u_akciji_podaruj_biblioteci_suchasnu_ukrajinsku_knigu/2017-10-01-8483

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: