ВOГНИК ДЛЯ ВEТEPAНIВ

42081956.jpg

У Краснопільському територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян відбувся святковий вогник, присвячений Дню Перемоги. На нього були запрошені ветерани Великої Вітчизняної війни, учасники бойових дій, котрих обслуговує територіальной центр. Це люди, які пережили воєнне лихоліття, післявоєнну руйнацію; з ними пов’язані успіхи району в усі часи його історії.

Враховуючи вік та обмежену рухому активність більшості запрошених ветеранів, організатори, як завжди подбали, щоб доставили потребуючих ветеранів на захід та назад додому.

Зі словами вдячності та вітань до них звернулися голова Краснопільської районної державної адміністрації Юрій Яремчук, заступник голови Краснопільської районної ради Іван Германов, Краснопільський селищний голова Іван Хомічов, начальник управління Пенсійного фонду України у Краснопільському районі Анатолій Петров та директор Краснопільського районного територіального центру соціального обслуговування Олександр Демченко.

24680955.jpg

Під час урочистостей звучали пісні у виконанні солістів районного Палацу культури Лариси Давиденко, Ірини Мироненко, Юлії Юхти, Діани Давиденко, Романа Вольвача, Дмитра Жаботинського та дитячого гурту «Посмішка» під керівництвом Лариси Давиденко.

67348060.jpg

47078508.jpg

А коли звучали знайомі усім «Бьется в тесной печурке огонь..» і «Катюша», присутні залюбки підспівували їх разом з молодими виконавцями, а коли в залі з’явився гармоніст, бабусі влаштували між собою своєрідний конкурс із знання частушок.

87257927.jpg

За словами ветеранів, це були хвилини незабутніх вражень. На кілька годин присутні в залі забули про свої домашні клопоти, про негаразди сьогодення й поринули душею в давно минулі роки молодості. Вони мали змогу не лише поспілкуватися, сфотографуватися на згадку, заспівати улюблених пісень, з сльозами на очах згадати ті воєнні події, а й поділитися із представниками влади своїми проблемами, отримати консультації тощо.

Свято Перемоги у Краснопільському територіальному центрі, як і завжди, вдалося на славу! А допомогли створити його спонсори ДП «Краснопільський лісгосп» (В. В. Мороз», ФГ «Колос» (О. М. Кунець), Краснопільська райспоживспілка (Є. Ф. Миронов), Хлібохарчкомбінат Краснопільської райспоживспілки (Н. М. Кононенко), підприємці О. Г. Жданько, Л. В. Лупка, С. М. Грива, С. В. Кононенко, М. І. Дерев’янченко, ПП «Мезенівка) (І. О. Зеленський), філія Краснопільського РЕМу (В. М. Рижков), Охтирське УЕГГ Краснопільський цех ПАТ «Сумигаз» (В. Поштаренко).
Інф. «Перемога».

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: