Вoлoдимиp Бpинзaк: «Бpoнзa Вiти Ceмepeнкo – вeликий ycпix»

98136152.jpg

Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак в ексклюзивному інтерв’ю HotSport.ua підбив підсумки виступів національної команди на чемпіонаті світу в Рупольдінгу. Пропонуємо його уривки.

– Володимире Михайловичу, як вважаєте, єдина бронза Віти Семеренко – це успіх для нашої збірної?
– Враховуючи той факт, що цей вид спорту розвивається в нашій країні, і, беручи до уваги рівень матеріальної бази і забезпечення, я вважаю, хоч і одна медаль, але це – великий успіх. Україна не є провідною біатлонною державою, у нас не було медалей на Кубку світу в цьому році, а на чемпіонаті світу – є. Звичайно, це успіх. Ми поки не можемо ставити перед своїми спортсменами завдання завоювання великого чи малого кришталевого глобуса. Для України – це поки складно. З нашою лавкою спортсменів, ми можемо готувати біатлоністів тільки на головні старти: чемпіонат світу, чемпіонат Європи та Олімпійські Ігри. Таке завдання я ставлю перед збірною.

04720126.jpg

– Наші лідери виступили так, як від них чекали?
– Віта спрацювала дуже добре. Були технічні нюанси, коли на перших двох пострілах у неї заклинило затвор гвинтівки. Вона перезаряджає, а пострілу немає. Це технічна складність. Напевно, вже затвор старий, зношений. Тому на першому «лежанні» Віта втратила 25 секунд. А в іншому, вона дуже добре і впевнено виступила. І психологічно Віта була готова до турніру. Навіть відчувався її власний почерк в гонках. Віта була на куражі.

Валя Семеренко психологічно була трішки не готова через стрільбу і проблем з гвинтівкою. Це в якійсь мірі її вибило. В Олени Підгрушної ще в Рупольдінгу піднялася температура, тому естафету вона бігла не в свою силу.

…Проблема в тому, що свої шанси потрібно максимально використовувати. Віта Семеренко шанс використала, а решта – ні. Будемо працювати.

А тим часом організатори московської “Гонки чемпіонів” визначилися з датою проведення. Шоу-гонка відбудеться 7 квітня. Вперше змагання такого типу пройдуть не на стадіоні або вулицях міста, а в парку біля Лужників, повідомляє офіційний сайт СБР .

У попередньому списку учасників 30 спортсменів, серед них Валя і Віта Семеренко. До 31 березня будуть обрані 10 чоловіків і 10 жінок, які і візьмуть участь. В минулому році Віта Семеренко в парі з Емілем Свендсеном стала 3-ю, а Валя з Симоном Фуркад другою.

З приводу ще одних шоу перегонів – Меморіалу Фатьянова на Камчатці, інформації поки що практично немає. Не так давно на виконкомі IBU було прийнято рішення про надання Союзу біатлоністів Росії права перенесення Меморіалу Фатьянова в інший регіон країни в тому випадку, якщо оргкомітет змагань не надасть СБР офіційних документів та гарантій. Торік головний приз у цих змаганнях завоювала Віта Семеренко.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: