Вoлoдимиp Бpинзaк: "Aтмocфepa в кoмaндi чyдoвa, я дyжe зaдoвoлeний"

 Збірна України з біатлону, що знаходиться на черговому тренувальному зборі, взяла участь в літньому чемпіонаті Німеччини. На змаганнях в повному складі виступили жіночі основна і резервна збірні, а також четверо біатлоністів з чоловічої команди. Про підсумки виступу команди на німецькому чемпіонаті, стані лідерів жіночої та чоловічої команд, а також про подальшу підготовку біатлоністів до олімпійського сезону в ексклюзивному інтерв’ю XSPORT розповів президент Федерації біатлону Володимир Бринзак. Безумовно вболівальників Краснопільщини цікавить стан наших землячок, сестер Семеренко.

“Стан Віти і Валі Семеренко мені дуже сподобався. Валя в естафеті бігла останній етап, і на фініш йшла за двома німкенями Пройс і Хенріч. На фінішній прямій поборолася, зуміла обійти їх обох. Згадала своє привілейоване становище, при тому, що ролери у неї були не найкращі. Взагалі, на такі перепади в результатах часто впливали саме лижоролери.

На цьому зборі наші дівчата бігли з новими гвинтівками. Джима, Меркушина, Варвинець, Бєлкіна вже їх отримали. На наступному зборі ми плануємо поміняти гвинтівки для Валі і Віти, а також деяким хлопцям.

Атмосфера в команді чудова, я дуже задоволений. Дівчата подорослішали, стали більш професійно ставитися до справи, краще розуміти, заради чого вони працюють. Майбутній сезон дуже важливий, попереду Олімпійські ігри. Тому стан робочий, всі мотивовані, виконують свою роботу. Головне – щоб було поменше хвороб, щоб нічого не збивало. Зараз все йде за планом: команда всім забезпечена, зброю ми поміняли, патрони закупили, лижі вже замовили, відкатали і відібрали кращі.

На наступний збір жіноча команда відлітає 1-го жовтня в словенську Поклюку.
Під час сезону команда, швидше за все, про-пустить етап в Оберхофі. Проведемо цей час в горах”.

http://krasnews.at.ua/news/volodimir_brinzak_atmosfera_v_komandi_chudova_ja_duzhe_zadovolenij/2017-10-01-8487

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: