Вoлoнтepcькi xpoнiки. Дoпoмoгa вoїнaм AТO – cвятa cпpaвa

Овочі, вирощені на присадибних ділянках, домашні консерви, крупи, олія, мука – це те, чим щедро ділились парафіяни Іллінської православної громади, учні і вчителі Мезенівської та Славгородської шкіл з земляками, які беруть участь в антитерористичних операціях.05489387.jpg

Акція, що проводилась Іллінською православною громадою задля допомоги військовим, тривала протягом місяця з 14 серпня по 14 вересня, і за цей час зібрала значну кількість продуктів харчування тривалого зберігання. Окрім небайдужих жителів селища Угроїди, які відгукнулись на ініціативу громади, турботами єдиновірних братів і сестер внесли свій продуктовий внесок і мешканці Тур’ї та Наумівки. Парафіяльна рада Іллінського храму висловлює щиру вдячність жителям селища Угроїди, сіл Наумівка і Тур’я за небайдужість та активну участь у акції.

Взагалі цей день видався насиченим для активістів ГО «Краснопілля», адже після відвідин Угроїд їх шлях проліг до Славгорода і Мезенівки, де вкотре зібрали гуманітарний вантаж, малюнки для сучасних героїв учні місцевих шкіл.

01972503.jpg

43541453.jpg

Днями продуктовий вантаж відбуде з Краснопілля до пункту призначення. Сподіваємось, що він додасть як фізичних сил, так і душевного тепла тим, хто сьогодні перебуває далеко від своєї домівки. Кожен з нас може допомогти хлопцям, які нині боронять Україну, писок необхідного постійно оновлюється. За детальнішою інформацією звертайтеся за тел.. 096-97-42-450 (В. А. Лавріненко), своєрідний «штаб» громадських активістів знаходиться в смт Краснопілля по вул. Лермонтова, 5 (магазин «Техмонтаж). Долучайтеся! Разом ми переможемо!

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: