ВOЛOНТEPCЬКI XPOНIКИ. ДOПOМOГA З ТИЛУ

Населення Краснопільщини продовжує допомагати воїнам АТО матеріально та морально. Нещодавно краснопільчани відгукнулись на прохання бійців роти патрульної служби полції особливого призначення «Суми» допомогти у зборі продуктів харчування. Завдяки громаді за досить короткий строк було зібрано понад тону консервації, овочів, олії, меду, сала.

Вже майже два роки, бійці роти патрульної служби поліції особливого призначення “Суми”, підпорядкованої Головному управлінню національної поліції в Сумській області почергово несуть нелегку службу на території проведення антитерористичної операції. На їх рахунку – спільні з іншими силовиками участь в охороні громадського порядку, чергування на блокпостах, перевірка автотранспорту, вилучення з обігу незаконної зброї та боєприпасів, затримання проросійських бойовиків. У складі підрозділу несуть службу наші земляки краснопільчанин Андрій Іващенко та Сергій Твердохліб з Глибного.

– Наш підрозділ заснований ще у 2014 році спеціально для несення служби в зоні АТО, – розповідає старший інспектор РПСПОП «Суми», капітан поліції Сергій Твердохліб. – У перше відрядження у повному складі вибули 7 серпня 2014 року. Одна група направилась в Авдіївку, інша залишилась у тоді щойно звільненому Слов’янську. З минулого року дислокуємося у місті Красноармійськ Донецької області. – Два роки тому, коли ми вперше поїхали на Схід, це багатьма сприймалося як подвиг. Зараз – як звичайна чоловіча робота, яку ми повинні виконувати, забезпечувати порядок на територіях Луганської та Донецької областей. Також охороняємо стратегічні об’єкти, ТЕЦ, підстанції, залізничні мости виявляємо та затримуємо осіб, що мають причетність до незаконних збройних формувань. У взаємодії з іншими підрозділами виконуємо поставлені задачі безпосередньо на передовій. Населення до роботи підрозділу ставиться з порозумінням, бо допомагають поліцейські з Сум місцевим правоохоронцям розкривати й загальнокримінальні злочини.

За словами хлопців сьогоднішнє матеріальне забезпечення правоохоронців в зоні АТО змінилось в кращий бік. Немає проблем із військовим спорядженням. Чого варті лише побутові умови, в яких проживають бійці. Якщо у Слов’янську свого часу вони проживали у розбитому комбікормовому заводі без вікон і дверей, то у Красноармійську для їх потреб надано гуртожиток навіть з теплою водою. На що нарікають правоохоронці, так це на проблеми із автотранспортом та забезпеченням продуктами харчування. Кажуть, на завдання виїжджають на броньованій «ГАЗелі» – колишньому інкасаторському спец автомобілі та старих «УАЗах», які постійно ламаються.

Якщо проблему з автотранспортом жителі Краснопільщини навряд чи можуть вирішити, то з продуктами харчування допомогли. Правоохоронці вдячні трудовим колективам районного суду, Краснопільського Палацу культури, районній і селищній раді, громаді Краснопільського Благочиння УПЦ КП, викладачам і учням ДПТНЗ «Краснопільське професійно технічне училище», а особливо вчителям Краснопільських ЗОШ І-ІІІ ступенів та гімназії. До того ж гімназисти на уроках праці виготовили обереги, які правоохоронця взяли з собою у чергове відрядження на Схід.

http://krasnews.at.ua/news/volonterski_khroniki_dopomoga_z_tilu/2016-04-21-6312

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: