Вoлoнтepcькi xpoнiки: "Блaгoвicт" y дiї!

54970648.jpg
 

Сьогодні непростий період для нашої країни – неоголошена війна знищує цвіт української нації. Північний сусід, в образі кремлівської влади, намагається нав’язати думку, що нема українського народу як етносу, а територія України – то частина Великоросії. Так горе-історики, одноденні журналісти та заангажовані політичні діячі намагаються переписати наше минуле, стерти зі сторінок імена героїв, що поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності.

На жаль, в цих умовах влада докладає недостатньо зусиль для того, щоб зупинити агресію, підтримати бійців АТО і не звертає належної уваги на їхні потреби. Саме тому пересічні українці, яким не байдуже наше майбутнє, взяли справу у свої руки, долучившись до створення волонтерських організацій, добровільної допомоги, моральної підтримки наших захисників.

Учні Краснопільської школи І-ІІІ ступенів, теж не стали осторонь такої допомоги, вирішили підтримати наших хлопців, які там, на передовій, захищають Україну від ворога. З ініціативи учнівського самоврядування створили волонтерську організацію «Благовіст», яка уже не одноразово допомагала воїнам АТО. Наша допомога:
1) збір коштів для придбання одягу та взуття;
2) збір продуктів харчування;
3) збір макулатури, на виручені кошти з якої ми придбаємо необхідні речі і відправимо нашим захисникам;
4) плетіння маскувальної сітки;
5) виготовлення кишенькових пічок
6) малюнки та листи підтримки, привітання.

48754724.jpg

Все це ми робимо безкорисно і впевнені, що не марно, бо говорили з людьми які побували на передовій, а також з волонтерами нашого району.

Такою була зустріч з Лавріненком Василем Анатолієвичем – активістом громадського руху, головою ГО "Краснопілля". Він розповів нам, з чого розпочав свою волонтерську діяльність, розповів про допомогу, яку надають бійцям АТО небайдужі жителі району, а також про те, що зараз відбувається в зоні бойових дій. Ми були заворожені його розповіддю, адже все те, що нам говорять по телебаченню в рази відрізняється від того, що відбувається насправді.

46751343.jpg

Особисто я пишаюсь тим, що я волонтер і допомагаю своїм співвітчизникам, для мене це справа честі. Та час нашої зустрічі швидко промайнув і ми були змушені попрощатися з Василем Анатолієвичем, домовившись про співпрацю, шкільна волонтерська організація зробила фото на пам`ять з людиною, яка своєю діяльністю підтверджує, що справжній патріот.

Дар`я ЗИМА,
Голова шкільної волонтерської організації «Благовіст»

 

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: