ВOЛOНТEPCЬКI XPOНIКИ: Тилoвi бyднi нaшoгo paйoнy

69677588.jpg

Ніхто уявити не міг, що колись, тобто у наш час, українці самі дивуватимуться своїй єдності, щедрості, самопожертві та відданості. Такими згуртованими зробила нас війна. Краснопільський район не став винятком – адже і наші земляки воюють там. І їх підтримують тут, у тилу, всіма силами. Саме завдяки підтримці небайдужих громадян активісти ГО «Краснопілля» відправляють на передову нашим сучасним Героям чергові “транші” допомоги.

Посилки з військовою формою, берцами, наколінниками і налокітниками, зимовими балаклавами, а ще медом від пасічників Краснопільщини отримали воїни О. Б. Сліпньов, О. М. Ємець, В. В. Старков, О. С. Сердюк.

Артилерія – бог війни. Вони шумлять за багато кілометрів і потрапляють точно в ціль. Але для цього має бути злагоджена робота, яка досягається за рахунок сучасних технологій. Планшети з залитими картами (як адміністративними, так і аерографічними) і спеціалізовані програми під кожен вид арти – ось, що треба нашим бійцям. Саме з таким проханням звернувся до активістів офіцер-артилерист Роман Бочаров, який працював у районному райвійськкоматі, а нині несе службу на передовій, і вже незабаром волонтери надіслали йому планшет.

Хочемо подякувати ТОВ «Хвиля» та його директору В. І. Змислі за постійну фінансову допомогу, громаді Краснопільщини, а ще пасічникам Б. І. Чехунову і С. С. Потару, які активно долучилися до збору меду – цього цінного солодкого харчового та лікувального продукту для наших вояків. Допомогти може кожен з нас. Необов’язково мати шалені гроші для цього. Невеличка поміч – це вже врятоване життя, як доводить своїм прикладом Надія Олександрівна Корх з Великого Бобрика, яка майже щомісяця перераховує на рахунок ГО «Краснопілля» певну сумі із своєї пенсії.

От такі вони, тилові будні та вихідні нашого району. Наразі триває підготовка до відправки чергового гуманітарного рейсу, триває збір продуктів та узгоджується маршрут.
Список необхідного постійно оновлюється. За детальнішою інформацією звертайтеся за тел.. 096-97-42-450 (В. А. Лавріненко), своєрідний «штаб» громадських активістів знаходиться в смт Краснопілля по вул. Лермонтова, 5 (магазин «Техмонтаж). Долучайтеся! Разом ми переможемо!

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: