ВOЛOНТEPCЬКI XPOНIКИ: ВCI ВOНИ – НAШI!

01093645.jpg

Як стати волонтером?.. Іноді чуєш таке запитання. Відповідь проста: просто брати і щось робити для інших, для спільної справи. Якщо людина хоче робити добро, їй не треба ні статусу, ні вказівок… Головне – мати небайдуже серце й ентузіазм, розуміння, для чого це потрібно. Усього цього вистачає у жителів Мезенівки, куди проліг наш черговий маршрут.

До сільської ради місцеві жителі заздалегідь принесли картоплю, буряк, цибулю, консервацію, крупи, олію, а також теплий одяг. Одними з перших на заклик підтримати наших воїнів відгукнулися і загітували односельчан А. О. Хімченко, К. М. Постова, В. А. Безус, М. В. Кустолян, М. Г. Гавенко, Г. І. Рагуліна.

А ще нас запросив до Мезенівського НВК його директор В. М. Макаренко, розповівши, що школярі підготували малюнки, обереги, листи, в яких з дитячою безпосередністю й щирістю і вірою в Перемогу подякували військовим за мужність та побажали якнайшвидше повернутися додому. Також дітвора сплела кілька десятків метрів маскувальної сітки. На запитання, хто брав участь в цій копіткій роботі, руки підняли всі. Такий ось у Мезенівці діє «батальйон павучків».

29628426.jpg

86562351.jpg

– Кожна землянка, бліндаж, намет чи кімната на передовій сповнені дитячими малюнками, воїни беруть їх з собою в бій. Ними ви даєте їм наснагу на життя і боротьбу, – приймаючи подарунки, листи від дітей, говорить колишній воїн-афганець, а нині активіст волонтерського руху, уродженець Миропілля Володимир Щеглов – Сьогодні ви – наше майбутнє! За власною ініціативою підставляєте своє плече допомоги війську! Ті, хто зараз там, боронять Україну, і значить – нас усіх… Всі вони – чиїсь сини, брати, чоловіки. А за таких обставин, як зараз, “чиїхось” бути не повинно. Всі вони – наші!

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять нещодавно загиблого в зоні АТО уродженця с. Мезенівка, колишнього учня школи, підполковника ЗСУ Артура Костюченка.

Волонтери пообіцяли із кожної поїздки на Схід привозити навчальним закладам району національні прапори із автографами і словами вдячності від українських воїнів. Володимир Щеглов, як автор і виконавець власних пісень, каже, що для нього велика честь буде виступати перед дітлахами і їх батьками, цього ж дня він зайняв місце у глядацькій залі, щоб разом з іншими послухати юну Оксану Веремієнко, виступ якої вразив волонтерів своєю щирістю.

55761875.jpg

Між тим днями вісім машин «Газель», наповнених догори продуктами харчування та речами першої необхідності жителями Недригайлівського, Краснопільського і Білопільського районів, відправилися з Сумщини на Донбас.

82918579.jpg

Активіст волонтерського руху, депутат обласної ради Олександр Кудін, який супроводжував вантаж, говорить, що бійці вдячні за підтримку краснопільчанам, зокрема учням Великобобрицької ЗОШ, Мезенівського НВК, колективам відділу культури та районного Палацу культури, адже кожна така передача – знак того, що про них пам’ятають, піклуються, що вони не залишені напризволяще.

Ми також щиро дякуємо всім небайдужим землякам, які попри нестатки постійно підтримують нашу армію і коштами, і продуктами харчування, діляться останнім заради миру і перемоги.

Нагадуємо, що сьогодні нашим захисникам необхідні продукти харчування, зокрема, КАРТОПЛЯ, КАПУСТА, ЦИБУЛЯ, ЧАСНИК ТА ІНШІ ОВОЧІ. Все це, а також консервацію, крупи можете доставляти безпосередньо до редакції районної газети «Перемога» або до магазину «Техмонтаж», що в Краснопіллі по вул. Лермонтова, 5.

Нагадуємо, що діє громадська організація «Краснопілля», на рахунок якої можна робити пожертви.
Її реквізити: р/р 260033102984.
код 35906531,
МФО 337568. Назва банку: ТВБВ №10018/041 філії Сумського обл. управління АТ «Ощадбанк».

Тож якщо бажаєте допомогти чимось землякам, які сьогодні несуть службу в зоні АТО, телефонуйте 096-97-42-450 (В. А. Лавріненко).

[b]Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: