ВOЛOНТEPCЬКI XPOНIКИ: ЇМ ПOТPIБНA НAШA ПIДТPИМКA!

62428927.jpg

Наші хлопці можуть ще довго захищати нашу державу, але тільки за допомогою волонтерів. Спілкуючись з воїнами, ми розуміємо, що їм потрібно все – від одягу і ліків, до продуктів харчування, тому що держава не може забезпечите повноцінне утримання війська. Тож просимо долучитися до допомоги армії всіх небайдужих!

А зараз хочемо висловити вдячність тим людям, які не стомлюються збирати для захисників Вітчизни продукти харчування, кошти, теплі речі. Дякуємо за це І. Петрову, К. С. Акименко, ФГ «Прикордонне» (директору О. Д. Жданько), яке перерахувало на потреби воїнів-земляків три тисячі гривень. Постійно займаються збором продуктів харчування, одягу учні Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ось нещодавно вони вкотре передали краснопільським волонтерам кошти в сумі 500 гривень. Нещодавно в Палаці культури відбувся концерт «З любов’ю до України», під час якого зібрано півтори тисячі гривень на потреби воїнів-земляків.

Ця підтримка – і спорядженням, і продуктами, й медикаментами, і просто нашим вдячним словом –бійцям справді потрібна. Після чергової хвилі мобілізації до лав українського війська влилося чимало чоловіків Краснопільщини, які сьогодні проходять навчання у спеціальних центрах. Разом з цим до ГО «Краснопілля» продовжують звертатися родичі мобілізованих з проханням посприяти у відправці посилок. Завдяки співпраці із сумським фондом «В єдності сила України!», у краснопільських активістів є можливість вирішувати це питання позитивно.

Нещодавно за допомогою у придбанні берців до ГО «Краснопілля» звернулися мобілізовані райвійськкоматом прикордонники, а вже кілька днів для них було придбано чотири пари військового взуття на суму 2500 гривень. Вкотре на зустріч волонтерам пішли підприємці, зробивши для них знижку. Сьогодні хтось із прикордонників перебуває навчаннях, інші вже вирушили на Схід і в телефонних розмовах дякують землякам.

Вдячний небайдужим жителям району військовослужбовець Руслан Володимирович Блохін, який під час телефонної розмови просив посприяти у придбанні карбюратора для бойової розвідувальної машини. Вирішити це питання взявся підприємець із Краснопілля С. М. Грива. Сергій Миколайович свого часу проходив службу в Афганістані, був командиром відділення водіїв, тож на власному досвіді знає, що значить в бойових умовах надійність техніки. Придбаний ним карбюратор перевірили, відрегулювали спеціалісти одного із сумських СТО, після чого відправили адресату.

Білорус за національністю, Павло Козаков з Угроїд лише у 2005 році отримав український паспорт, а вже у вересні минулого року його мобілізували до Збройних сил України. Як механік-водій-електрик воював у населених пунктах Горняк, Курахово, Піски, Карловка. Каже, там у нього з’явився другий день народження – 20 листопада 2014 року, коли за кілька метрів від нього вибухнула міна, проте жодних ушкоджень не отримав. Але холод, сирість і старі болячки дали про себе знати відтак за рішенням лікарів, війна для Павла Козакова скінчилася.

– Те, якою армія була тоді, не йде в жодне порівняння з нинішньою, – розповідає Павло. – Не було нічого, від медикаментів до цигарок забезпечували волонтери. Приносять нам куриво, а на пачці штамп – «Украинская Одесса – фронту!». У свою чергу активісти з ГО «Краснопілля» постійно були на зв’язку, цікавилися, в чому є потреба? Розповів, що не вистачає інструментів для ремонту техніки, а за тиждень отримав посилку із необхідним інструментом. Хто там не був, той не зрозуміє, як це приємно знати, що і про тебе, нікому до цього невідомого чоловіка, пам’ятають, хвилюються!

03249535.jpg

Не забули краснопільчани про Павла після його повернення додому. Враховуючи складне фінансове становище чоловіка, волонтери придбали йому теплий одяг, взуття, а також теплий «камуфляж». Виробництво такого спецодягу налагодили за технологією західних країн у сумському товаристві сліпих. За ціною дешевше, але в якості, як зазначають самі воїни, він нічим не поступається оригінальним зразкам.

Слова вдячності усім небайдужим жителям Краснопільщини передає також мати Павла Валентина Іванівна (на знімку вгорі).

– Серце кров’ю обливається, коли слухаю повідомлення із Сходу, – каже жінка, – А як бачу, що мого сина не залишають сам на сам з проблемами такі ж звичайні люди, як ми, зֹ’являється віра, що зрештою, все у нас буде добре.

Не забуваймо про це! Нагадуємо, що сьогодні нашим захисникам необхідні продукти харчування, зокрема, КАРТОПЛЯ, КАПУСТА, ЦИБУЛЯ, ЧАСНИК ТА ІНШІ ОВОЧІ. Все це, а також консервацію, крупи можете доставляти безпосередньо до редакції районної газети «Перемога» або до магазину «Техмонтаж», що в Краснопіллі по вул. Лермонтова, 5.

Нагадуємо, що діє громадська організація «Краснопілля», на рахунок якої можна робити пожертви.
Її реквізити: р/р 260033102984.
код 35906531,
МФО 337568. Назва банку: ТВБВ №10018/041 філії Сумського обл. управління АТ «Ощадбанк».

Тож якщо бажаєте допомогти чимось землякам, які сьогодні несуть службу в зоні АТО, телефонуйте 096-97-42-450 (В. А. Лавріненко).

Якщо хтось із Ваших рідних сьогодні несе службу в зоні АТО і потребує допомоги, звертайтеся за вказаним вище телефоном, своєрідний «штаб» громадських активістів знаходиться в смт Краснопілля по вул. Лермонтова, 5 (магазин «Техмонтаж[/color]

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте [color=blue]050-064-94-14

[/size][/j]

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: