ВOЛOНТEPИ ДIЮТЬ. ПPИЄДНУЙТECЬ!

25935265.jpg

Ми продовжуємо цикл розповідей про роботу громадських активістів, волонтерів, небайдужих громадян Краснопільщини, які в силу можливостей допомагають землякам-героям, які сьогодні несуть службу в «гарячих точках» на сході країни, несуть чергування на кордоні, ремонтують бойову техніку.

Цією нелегкою справою нині займається в одній із військових частин механік-водій БМП-2 Юрій Гонтар з Рясного. Холод однаково дошкуляє як десантникам, спецпризначенням, так тим, хто озброївшись інструментом, ремонтує бойові машини ще радянських часів. Тож нещодавно до Юрія полинула посилка з Краснопільщини з новенькими берцами, спальним мішком, комбінезоном, рукавицями, балаклавою, спецокулярами, термобілизною, а ще набором інструментів.

18087393.jpg

Крім перерахованого чільне місце в посилці зайняли дитячі малюнки, обереги, виготовлені учнями Мезенівського НВК. Волонтери щиро вдячні за надану допомогу жителям Рясного, Ряснянському сільському голові В. І. Кащенку, педагогічному та учнівському колективам Мезенівського НВК (директор В. М. Макаренко), приватному підприємцю Ю. М. Жаботинському, депутату обласної ради В. Токарю

Між тим, ті, хто потребує нашої з вами підтримки, знаходяться зовсім поряд. Нещодавно ми побували в гостях у посиленого загону прикордонників. Це мобілізовані кілька місяців тому чоловіки з Сумщини, в тому числі і нашого району, які сьогодні несуть службу в Миропіллі. Для проживання прикордонникам виділили частину приміщенні Миропільського міжшкільного виробничого комбінату. На умови чоловіки не нарікають, кажуть, місцеві жителі допомагають продуктами харчування, щось привозять з дому, а на момент нашого візиту навіть замісили тіста, кажуть, захотілося жарених пиріжків з картоплею.

А ще дякують за розуміння і підтримку директору комбінату М. М. Скрипці та його заступнику з господарської частини О. С. Козлову. Тепло ж в кімнаті дає «буржуйка», і все б нічого, але диму від неї багато, а це не лише не комфортно, так ще й небезпечно. Відтак спільно з місцевими підприємцями, адміністрацією Миропільського міжшкільного виробничого комбінату задумалися над встановленням твердопаливного котла. Місцевий фермер Ф. І. Климашівський на ці цілі виділив три тисячі гривень, долучилися до справи і Краснопільські волонтери і під час останньої сесії Миропільської сільської ради член ГО «Краснопілля» В. А. Лавріненко передав ще 1.200 гривень для облаштування опалення. Коли готувався цей матеріал, із Миропілля надійшло повідомлення, що котел вже встановлений і дає тепло.

– Ми розуміємо, яка складна сьогодні ситуація в державі, до того ж ми прикордонний район, охорону якого і здійснюють ці мобілізовані хлопці, – розповідає директор Миропільського міжшкільного виробничого комбінату Микола Михайлович Скрипка, – Тому коли вони звертаються за якоюсь допомогою, не відмовляємо. Оскільки маємо ремонтну базу, досвідчених майстрів навчально-виховного комбінату – допомагаємо в ремонті техніки, найближчим часом плануємо побілку приміщення, в якому проживають прикордонники. Щодо забезпечення охоронців кордону дровами, то тут на зустріч пішов начальник відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА І. М. Матлахов. А ще не без участі підприємця з Миропілля Євгенія Вікторовича Кулагіна відремонтовано, утеплено, пофарбовано пересувний пункт пропуску.

Нагадуємо, що діє громадська організація «Краснопілля», на рахунок якої можна робити пожертви.
Її реквізити: р/р 260033102984.
код 35906531,
МФО 337568. Назва банку: ТВБВ №10018/041 філії Сумського обл.. управління АТ «Ощадбанк».

Тож якщо бажаєте допомогти чимось землякам, які сьогодні несуть службу в зоні АТО, телефонуйте096-97-42-450 (В. А. Лавріненко).

Якщо хтось із Ваших рідних сьогодні несе службу в зоні АТО і потребує допомоги, звертайтеся за вказаним вище телефоном, своєрідний «штаб» громадських активістів знаходиться в смт Краснопілля по вул. Лермонтова, 5 (магазин «Техмонтаж) або пишіть motsnyi1976@ukr.net
Пам’ятайте: в єдності наша сила!

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: