ВOНИ ВCI «КIБOPГИ»

18813845.jpg

Оновлений донецький аеропорт, який два роки тому помпезно відкривали до Євро-2012, сьогодні – суцільна руїна. Але в окупованому Донецьку ця територія належить Україні. Аеропорт вже охрестили «українським Сталінградом», а звичайних бійців української армії за стійкість і відвагу називають справжніми кіборгами.

Краснопільчанин, капітан Збройних Сил України, випускник Сумського артучилища Віталій Сергійович Соловйов один з тих героїв, хто сьогодні несе службу в Донецькому аеропорту. Нещодавно, дізнавшись про волонтерську діяльність громадського об’єднання «Краснопілля», до неї звернувся батько військовослужбовця Сергій Аркадійович Соловйов з проханням допомогти у придбанні теплих речей.

Зрозуміло, волонтери не відмовили. На зібрані кошти було придбано теплий, так званий «бундесверівський» бушлат, два комплекти термобілизни, зимові балаклаву та шапку, а також військові печатки-рукавиці. Разом з одягом захисникам України надіслали також малюнки вихованців Краснопільського центру дитячої та юнацької творчості.

Волонтери наголошують, що й надалі в міру можливостей готові допомагати землякам, кажуть, що всі, хто нині перебуває на сході країни, всі без винятку «кіборги», герої, адже боротися доводиться не лише із окупантами і терористами, а й з примхами погоди, а то й із цілковитою байдужістю чиновників.

Допомагати є кому. Приміром, кілька днів тому до волонтерів ГО «Краснопілля» через свого брата звернувся Павло Козаков з Угроїд, який нині служить механіком-водієм в водному з учбових центрів Миколаївської області. За кілька днів його підрозділ має вирушити в зону АТО, до цього часу необхідно відремонтувати кілька танків, іншої техніки, але для цього немає найнеобхіднішого, навіть інструментів.

За словами чоловіка, брат нещодавно приїздив у відпустку, разом з ним ходили по пунктам прийому металу, шукали ключі, запчастини, за допомогою звернулися до знайомих колег-механізаторів. Чоловік зачитує доволі великий список необхідного: ключі різних розмірів, автомобільні лампочки, наклемники, теплі речі, вода, продукти харчування… А вже через кілька днів два нових набори інструментів було відправлено до військової частини, де проходить службу Павло Козаков.

Найприємніше, що попри всі фінансові негаразди, жителі Краснопільщини готові допомагати своїм землякам, які сьогодні стримують окупантів на сході. 2215 гривень нещодавно перерахували на рахунок ГО «Краснопілля» жителі Покровської сільської ради, долучився до волонтерської діяльності фермер з Краснопілля М. І. Сімаченко, який перерахував 2100 гривень. Від імені бійців, їх рідних, волонтерів хочемо подякувати дітям та викладачам ЦДЮТ, які під час благодійного концерту зібрали 820 гривень, а також колективу «Теплоенерго», зокрема Н. В. Орловській, Н. І. Радіоновій та жителям будинку по вул. Мезенівській, 15, В. П. Пилипенко, А. І. Оніщенко та жителям будинку по вул. Вокзальна, 7, С. С. Шубіну, К. О. Кунцю, громаді села Покровка та сільському голові С. І. Циганенку, педагогічному колективу Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ступенів, депутату обласної ради В. Токарю, які долучилися до збору коштів для потреб краснопільчан, які сьогодні несуть службу в зоні АТО.

А нещодавно зателефонувала бабуся з вул. Жовтневої і розповіла, що на гроші не багата, але має 20 кілограмів часнику і готова віддати його нашим захисникам… Коментарі, як кажуть, зайві.

Нагадуємо, що діє громадська організація «Краснопілля», на рахунок якої можна робити пожертви.
Її реквізити: р/р 260033102984.
код 35906531,
МФО 337568. Назва банку: ТВБВ №10018/041 філії Сумського обл.. управління АТ «Ощадбанк».

Тож якщо бажаєте допомогти чимось землякам, які сьогодні несуть службу в зоні АТО, телефонуйте096-97-42-450 (В. А. Лавріненко).

Якщо хтось із Ваших рідних сьогодні несе службу в зоні АТО і потребує допомоги, звертайтеся за вказаним вище телефоном, своєрідний «штаб» громадських активістів знаходиться в смт Краснопілля по вул. Лермонтова, 5 (магазин «Техмонтаж) або пишіть motsnyi1976@ukr.net
Пам’ятайте: в єдності наша сила!

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: