Вpятyвaти нe мoжнa вбити

 

22962377.jpg

 

За Краснопіллям, на Харківському напрямку, біля розвилки (лівіше – Земляне, прямо -Бранцівка), в кущах обабіч дороги під знаком «Направлення повороту» вже не один тиждень живе ось це створіння.

Скільки точно цей песик тут мешкає – не знаю, я на нього натрапив тижня два тому, з тих пір під час щоденних вечірніх велопрогулянок привожу йому поїсти.

У песика проблеми із задньою лапою, але навіть на трьох міг би вже давно піти звідси у пошуках їжі, проте щовечора знаходжу його в одному і тому ж місці. Чому? Не знаю, може когось чекає, а може справді біль не дає шансів на пошуки їжі.

Песик їжу бере, але ні радісних, ні агресивних емоцій не проявляє – гордий, просто швидко все з’їдає і знову повертається на своє місце.

49424359.jpg

Можливо у цьому створінні хтось впізнає свого собаку і забере? Закликати добрих людей забрати його собі не буду, бо я хоч і оптиміст, але на речі дивлюсь реально, і в дива не вірю. Просто якщо їхатимете в цьому напрямку, залиште песику щось поїсти. А там хто його знає, може диво справді є?

 

http://krasnews.at.ua/news/vrjatuvati_ne_mozhna_vbiti/2017-08-01-8159
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: