Вуличне інформування для жителів міста Конотоп

16 серпня жителі та гості міста Конотоп отримали гарну нагоду поспілкуватись з фахівцями юстиції Сумщини та центру з надання безоплатної правової допомоги, які в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» завітали до міста з віковою історією.
Місце для розташування консультаційного пункту обрали не випадково, адже проспект Миру – одна з найбільш жвавих частин районного центру, де безперервно снують люди – на роботу, у справах чи просто, прогулюючись з дітьми. Натовп зацікавлених містян перевершив всі прогнози й сподівання – люди безперестанку підходили до яскравого намету, щоб задати своє питання правникам.
Конотопців інформували з найрізноманітніших питань. Розповіли як протидіяти домашньому насильству, хто несе відповідальність та де і як отримати допомогу. Розказали про процедуру виконання рішення суду, порядок оформлення субсидії та укладення договору оренди землі. Не залишили без уваги питання стягнення аліментів, а також нововведення в рамках Законів #ЧужихДітейНеБуває. Досить незвичним було питання про створення інклюзивно-ресурсних центрів для дітей на Сумщині.
Люди з цікавістю реагували на можливість поспілкуватись зі спеціалістами-правниками та з задоволенням і вдячністю отримували для себе корисні поради.
Юстиція – відкрита для людей!

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: