Вибip пpoфeciї нeлeгкa cпpaвa.

 

30159303.jpg

 

Одним із засобів подолання безробіття є здійснення заходів щодо його запобігання. Тому достатньо велика увага службою зайнятості приділяється профорієнтаційній роботі з потенційними клієнтами служби зайнятості, зокрема тими, котрі стоять перед вибором професійної діяльності, тобто з випускниками шкіл та молоддю.

Світ професій дуже різноманітний. В ньому налічується більше 40 тисяч професій. Як розібратися в цьому безмежному океані та уникнути помилок при вирішенні питання: ким бути? Яку стежку обрати у житті? Як діяти, щоб не помилитись у виборі власної освітньої траєкторії? За кожним із цих важливих питань – складний і відповідальний вибір.

З метою ознайомлення школярів зі світом професій, спеціалістом Краснопільского районного центру зайнятості Петровою Н.М. в жовтні поведено профорієнтаційні уроки в Самотоївській та Славгородській загальноосвітніх школах.

Під час зустрічі діти активно обговорювали питання правильного вибору професії, розглянули формулу вибору професії, ознайомилися зі світом професій, провели квест-гру «День із життя», виконали вправу «Омріяна професія», переглянули соціальні ролики, які розповідають молоді про важливість обрання своєї майбутньої професії.

 

http://krasnews.at.ua/news/vibir_profesiji_nelegka_sprava/2017-10-24-8611
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: