Викpили opгaнiзoвaнy злoчиннy гpyпy

Прокуратурою Сумської області організаторові злочинної групи 31 січня вручено повідомлення про підозру у вчиненні розбійних нападів.

Його дії кваліфіковано за ч. 4 ст. 187 КК України, тобто розбій, поєднаний з проникненням у житло, вчинений організованою групою, особами, яка раніше вчинили розбій. Досудовим розслідуванням установлено, що 32-річний уродженець с. Чернеччина Краснопільського району, який вже неодноразово притягувався за скоєння корисливих злочинів проти власності, на початку жовтня 2016 року вирішив використати здобутий злочинний досвід, залучивши до цього ще трьох своїх знайомих із м. Суми та с. Глибне Краснопільського району.

Організатор розробив та довів співучасникам план систематичної злочинної діяльності, який полягав у пошуку осіб, які можуть володіти значними сумами грошових коштів та зберігають їх за місцем мешкання.

Реалізуючи свої злочинні наміри, чоловіки у вечірній час проникали в помешкання приватних підприємців, застосовуючи до господарів насилля, викрадали цінні речі. На даний здобуто достатньо доказів щодо причетності вказаних осіб до нападу на родину в с. Чернеччина Краснопільського району та жителя м. Суми.

Як повідомив начальник відділу прокуратури Сумської області Анатолій Мірошниченко, організатору та його спільникам обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, також перевіряється їх причетність до інших аналогічних злочинів.
Джерело: sumy.gp.gov.ua

http://krasnews.at.ua/news/vikrili_organizovanu_zlochinnu_grupu/2017-02-02-7337

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:
Loading Likes...

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: