Визнaчити «cлaбкi» тa «cильнi» cтopoни гpoмaди.

 

93657911.jpg

 

Відновити та вдосконалити історичний форпост, яким є КраснопільськаОТГ вже близько 360 років, хочуть жителі громади. Активна дискусія з цього приводу відбулась в приміщенні Краснопільської дитячої бібліотеки, під час засідання Робочої групи з написання стратегії розвитку громади, яка була створена згідно розпорядження голови ОТГ (липень 2017).

На зустрічі дискутувались стратегічні пріоритети збалансованого розвитку Краснопільської громади, обговорювались ідеї проектів для реалізації в межах стратегії. Також для формулювання “місії громади”, Сумський ЦРМС спільно з Краснопільської селищною радою, ініціювали конкурс серед школярів з приводу формулювання місії для об`єднаної громади.

Люди налаштовані позитивно та хочуть радикальних змін, а у майбутньому бачать Краснопілля – маленьким, європейським містечком і центром потужної об’єднаної громади. І дійсно таки, потенціал у Краснопільській ОТГ є. Рішучими кроками, вона продовжує активно розвиватись, ставить конкретні цілі та реалізовує їх в житті.

Голова об’єднаної громади Юрій Яремчук зазначив, що наразі в Краснопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувається процес тепломоднернізації, який є втіленням першої черги проекту створення «Нової української школи», вартістю близько 10 млн.гривень. Завершити комплексе утеплення мають вже наприкінці грудня. Паралельно йде робота, і по облаштуванню футбольного майданчика штучним покриттям. Були закуплені та встановлені на центральних вулицях селища 30 LED-фонарів.

Як відбуваються зміни у громаді можна побачити, і з облаштування центральної площі селища. Першу частину якої реконструювали в минулому році, тоді ж був встановлений пам’ятник Тарасу Шевченку. В 2017 році облаштували фонтан, і продовжили реконструкцію центральної частини площі прилеглої до будинку культури.

Площа, облаштування відмостки навколо будинка культури – коштували громаді близько мільйона гривень. Зараз відбувається співпраця з проектантами ландшафтних дизайнів, адже у планах на 2018 рік – зробити центральну частину селища привабливою, цікавою та самобутньою.

16216765.jpg

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo

Для досягнення ще більших результатів, громаді необхідна покрокова стратегія розвитку над якою громада працює спільно з експертами Сумського Центру розвитку місцевого самоврядування.

Невід’ємною частиною формулювання стратегічного бачення розвитку громади, звісно є проведення SWOT-аналізу, який допоможе визначити «слабкі» та «сильні» сторони громади. Визначаючи «слабкі», громада зможе сама собі поставити діагноз, і формуючи стратегію – отримати ліки від «захворювання». А детально вивчивши свої «слабкі» сторони, використовувати «сильні» стане значно простіше.

Краснопільська ОТГ має стати однією з перших на Сумщині об’єднаних громад, яка затвердить на сесії свою стратегію розвитку на 3 роки. Вона повинна стати «дорожнім путівником», за яким потрібно рухатись в правильному напрямку розвитку території, вважає радник з питань регіонального розвитку Сумського ЦРМС Григорій СТАРКОВ
Центр розвитку місцевого самоврядування /м. Суми/

Відновити та вдосконалити історичний форпост, яким є #КраснопільськаОТГ вже близько 360 років, хочуть жителі громади. Ак…

Geplaatst door Центр розвитку місцевого самоврядування /м. Суми/ op dinsdag 28 november 2017

http://krasnews.at.ua/news/viznachiti_slabki_ta_silni_storoni_gromadi/2017-11-29-8838
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:
Loading Likes...

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: