Взяли yчacть y змaгaнняx з лeгкoaтлeтичнoгo кpocy пaм’ятi oлiмпiйcькoгo чeмпioнa В. Кyцa

У с. Олексино Тростянецького району Сумської області проходили Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного кросу присвячені пам’яті видатного легкоатлета, дворазового олімпійського чемпіона Володимира Куца (с. Олексино – місце народження В. Куца).

15862550.jpg

У цих значимих змаганнях, вже не вперше, взяли участь і легкоатлети Краснопільщини – члени КЛБ «Явір» та вихованці відділення легка атлетика Краснопільської ДЮСШ (тренер Ноженко Ю.М.).

Урочисте відкриття змагань було насиченим – історія перемог та життя видатного олімпійця Володимира Куца, привітання організаторів змагань та голови Сумської обласної державної адміністрації М. Клочко, хореографічні та гімнастичні номери колективів.

 

41742544.jpg

 

Того дня погода видалась не з кращих: моросив дощ та був холодний вітер. Організатори змагань подбали про гаряче харчування учасників (куліш та чай), яке було дуже доречним в таку погоду.

У програмі змагань були пробіги на 500 м, 1, 2, 4 та 6 км. серед юних та дорослих спортсменів. Представники Краснопільщини були представлені у кожній дистанції пробігу.


74710006.jpg

32772865.jpg

Після закінчення змагань та приїзду до Краснопілля наші спортсмени поділилися зі мною своїми емоціями від змагань. Вони були задоволені своїми виступами, дружньою атмосферою проведення змагань, отримали безліч позитивних емоцій від спілкування з легкоатлетами з усієї України. Велику вдячність висловлюють організаторам змагань, та вже чекають наступного старту цих змагань.
К.Бабич,
відділ освіти, молоді та спорту
Краснопільської РДА

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: