Взято під варту чоловіка, якого підозрюють у смертельному ДТП в смт Краснопілля

10 квітня 2018 року слідчим суддею застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із визначенням застави в сумі 140 960 грн. громадянину Д., який підозрюється у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого (ч. 2 ст. 286 КК України).

Заслухавши учасників провадження, дослідивши надані матеріали, суд вважав доведеним обґрунтовану підозру громадянину Д. та погодився з тим, що існують ризики, передбачені ст. 177 КПК України. А тому, відносно підозрюваного більш м’які запобіжні заходи, ніж тримання під вартою не зможуть запобігти ризикам, доведеним прокурором.

Строк дії ухвали встановлено до 16 год. 00 хв. 04 червня 2018 року.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом п’яти днів.

Інформаційно: події сталися 07 квітня 2018 року в смт Краснопілля Сумської області. Громадянина Д. підозрюють в тому, що він керуючи автомобілем Volkswagen Touareg, нехтуючи безпекою дорожнього руху, порушуючи правила дорожнього руху здійснив наїзд на пішохода, який від отриманих травм помер на місці події. Відразу після скоєння дорожньо-транспортної пригоди підозрюваний Д. залишив місце скоєння кримінального правопорушення. Наступного дня, 08 квітня 2018 року, підозрюваний був затриманий.

За повідомленням прес-служби суду

Джерело:
https://court.gov.ua/archive/464675/

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: