XOPOБPI CEPЦЯ

23807967.jpg

23 роки Україна не знала війни. Наш народ пишався тим, що у буремні 90-ті вдалося зберегти мир. Але війна не обійшла нашу державу. Слова «Слава Україні – Героям слава» набули нового змісту. Ці герої – хлопці, що зі зброєю в руках захищають крихкий східний кордон України, лікарі, які в мирний час повертають поранених в АТО з того світу, волонтери, на плечах яких тримається наша армія.

Краснопільська центральна районна бібліотека для учнів 10-Б класу (класний керівник В.В. Чучина) провела виховний захід «Хоробрі серця». Бібліотекар відділу обслуговування Ольга Вікторівна Федоренко розповіла про полеглих наших земляків в зоні АТО Віталія Піддубного з Миропілля, Юрія Андрієвського з Великої Рибиці, Артура Костюченко – з Мезенівки. Вона звернула увагу присутніх на мужність, відвагу, патріотизм цих героїв, які не ховалися за спини товаришів, не відсиджувалися в тилу.

11329770.jpg

Ведуча також повідала про те, що на сьогоднішній день в зоні АТО служить 25 відважних хлопців з Краснопільського району. Велика шана і подяка їм за патріотизм та мужність. Адже тільки сильні духом здатні пережити й витримати це випробування.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: