ХV районний туристичний зліт школярів

Ось і пролунав останній дзвінок. Школярі радісно кричали: «Канікули!!!» У багатьох цей період асоціюється з відпочинком на лоні природи. А у дітей Краснопільщини це ще і виїзд на традиційний районний туристичний зліт. Цього разу школярі та їх наставники зібралися на ХV районний туристичний зліт в урочищі Глотове, що знаходиться в с. Запсілля, в рекордній кількості – 16 команд, це більше півтори сотні дітлахів, що вирвались на волю.

Туристичний зліт – це поєднання багатьох складових: спортивної, виховної та оздоровчої. У цьому році велике занепокоєння викликало саме оздоровлення, бо таких аномально холодних ночей та повноводдя Псла, що вийшов з берегів, не було вже дуже давно, але все це було компенсовано теплою, дружньою атмосферою, яка панувала в наметовому містечку.

Багато хто з присутніх вже брали участь у попередніх туристичних зльотах, і організатори у тісній співпраці з обласним центром позашкільної освіти, щоб урізноманітнити змагальну програму включили до неї спортивне орієнтування та веслування на байдарці(для підготовки учасників обласного туристичного зльоту). Але основні баталії розгорталися на командній та особисто-командній смугах перешкод. У порівнянні з минулорічними змаганнями хотілося б зазначити зростання особистих результатів та збільшення матеріально-технічного забезпечення навчальних закладів району. Крім цих змагань, відбувались конкурси «тур-експрес», «в’язання вузлів» , але апофеозом змагань став конкурс «розпалювання багаття», де в одної з команд- учасниць згорів підручник «Геометрія».

В підсумку перемогу в змаганнях, перехідний кубок та сертифікат на 2000 гривень для придбання спортивного обладнання виборола команда Хмелівської ЗОШ І-ІІІ ст., друге місце, повагу та сертифікат на 1750 гривень здобула команда Запсільського НВК, жагу до перемоги та в підсумку ІІІ місце і сертифікат на суму 1500 гривень продемонструвала команда Великобобрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Але переможених не було,бо серед великої кількості конкурсів кожна команда проявила себе та зайняла свою нішу. Учасники зльоту мають велику надію на те, що в наступному році керівництво району проявить не меншу зацікавленість у проведенні турзльоту, а результати учасників та позитивні емоції ще більше зростуть.

http://krasnosv.at.ua/news/2016-06-17-515

turslet3 turslet2 turslet4

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: