Як нa Кpacнoпiльщинi coмaлiйцiв зaтpимyвaли

21 лютого на в’їзді до с. Глибне працівники ДАІ спільно з краснопільськими прикордонниками зупинили автомобіль, в якому перебували кілька іноземних громадян, які нелегально перетнули державний кордон. Подробиці ми з’ясовували на місці затримання.76601840.jpg

Інспектори ДАІ м. Суми, старші лейтенанти Роман Шепеленко та Руслан Яковлєв розповідають, що їм надійшла інформація від прикордонного загону щодо руху автомобіля з ймовірними порушниками кордону, а вже за мить інспектори зупинили автомобіль «Volkswagen Transporter».

23508705.jpg

– В салоні автомобіля справді перебували іноземні громадяни, – розповідають інспектори ДАІ. – Ми перевірили їх паспорта, згідно яких це громадяни Сомалі. Всього сім чоловік, які нелегально перетнули кордон, та двоє супроводжуючих. Водій даного транспортного засобу пояснив, що підібрав цих людей на дорозі, як пасажирів. Ми викликали слідчо-оперативну групу Краснопільського РВ УМВС для проведення подальших слідчих дій.

70232451.jpg

12386268.jpg

Поспілкуватися із самими затриманими і почути щось конкретне від них не вдалося попри те, що для налагодження контакту із ними правоохоронці запросили вчителя англійської мови із Глибного.

Окрім правоохоронців та прикордонників на місце затримання прибули також співробітники СБУ. За попередніми даними нелегали рухалися з боку с. Покровка, але більш детальну інформацію правоохоронці пообіцяли надати пізніше.

 

http://krasnews.at.ua/news/jak_na_krasnopilshhini_somalijciv_zatrimuvali/2015-02-21-4774
Поділитися цим:
Loading Likes...

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: