Як підвищуватимуться оклади бюджетникам по ЄТС із 1 травня 2016 року

Уряд прийняв рішення про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери.  Зокрема, з 1 травня 2016 р. підвищується посадовий оклад (тарифна ставка) працівника 1 тарифного розряду Єдина тарифна сітка (ЄТС) на 6,5 відсотки і встановлюється у розмірі 1185 гривень. Відповідно до зростання посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1 тарифного розряду ЄТС та тарифних коефіцієнтів за розрядами ЄТС підвищуються посадові оклади всім категоріям працівників окремих галузей бюджетної сфери.  Крім того, передбачається підвищити посадові оклади (тарифні ставки) працівників 1-3 тарифних розрядів ЄТС на 10 відсотків.

“Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України ” № 288 — редакция от  06.04.2016

Джерело: http://www.kmu.gov.ua/control/ru/cardnpd?docid=248955702

Поділитися цим:

Один коментар

  • Антоніна

    Чудово, спочатку забрати майже 70% за рахунок падіння гривні, потім ще 30% – відмінити індексації, а підняти аж на 6,5%. Колись нас вже кидонули з приватизацією, а тепер знущаються з зарплатами. Дев’яності повернулися! Ура товариші! Кругом розвод – де робочі місця в районі? Все оптимізують, і де бідному оптимізованому подітися? Що в горі, що в низу – однаково. Децентралізація та оптимізація придушить однозначно Краснопілля.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: