Євгeнiй Жaбoтинcький – coлдaт Нaцioнaльнoї гвapдiї Укpaїни

 

22594418.jpg

 

Згідно указу Президента України “Про проведення у серпні 2017 року призову громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України” 8 серпня стартував призов на службу до лав Національної гвардії України.

І ось з бойовою повісткою на руках, з чарівною посмішкою на обличчі та чималим багажем юнацьких мрій у серці з’явився до Краснопільського районного військового комісаріату наш юний земляк Жаботинський Євгеній Ігорович. Новенький військовий квиток, з тематичними побажаннями вручив військовий комісар, підполковник Є.М. Євченко.

– Євгене, яке твоє ставлення до військової служби?

– Позитивне, я з дитинства знав, що обов’язково буду проходити строкову військову службу.

– Ти вже встиг отримати професію і попрацювати за фахом, тобі подобалась твоя робота?

– Так, після закінчення школи отримав спеціальність повара – кондитера у Сумському училищі та працював в одному з ресторанів обласного центру. Робота подобалась, але прийшов час стати солдатом.

– Національна гвардія України займається охороною правопорядку в державі. На даний час ти маєш бажання служити саме в даному формуванні?

– Для мене це принципово. Адже мій батько всю свою трудову діяльність присвятив службі в районному відділі внутрішніх справ.

– Чи можливо, що ти зміниш професію та станеш професійним військовим?

– Все можливо. Для початку відслужу строкову службу, а потім – покаже час та обставини.

Останні хвилини до відправки. Сльози бабусі та сумні очі мами, а призовник сміливий та впевнений, що його чекає нехай нелегка, але почесна місія – служити народу України.
І. ЗАГОРУЛЬКО.
Газета “Перемога”

http://krasnews.at.ua/news/evgenij_zhabotinskij_soldat_nacionalnoji_gvardiji_ukrajini/2017-08-25-8283
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: