ЇЇ ЖИТТЯ – ЦE ПOCТIЙНA ПPAЦЯ

 

31814822.jpg

 

Найбільша і найдорожча цінність у кожної людини – це її здоров’я. Ніщо так не лікує і не радує людину, як добро, тепло і світло від іншої людини. Хочу розповісти про лікаря-терапевта Угроїдської лікарні Дяговець Галину Григорівну. У цієї жінки робочий день не закінчується ніколи.

Її життя – це постійна праця. Скільки душевного тепла, такту вкладає вона в кожну бесіду з хворими. І частіше всього велику силу в оздоровленні хворого мають не пігулки та уколи, а слова і душевне ставлення цієї жінки. Галина Григорівна уміє розділити з хворими радість одужання. Вона радіє, коли від її пацієнтів відступає хвороба. Якщо хтось потребує допомоги, наша лікарка обов’язково надасть її вам вдома, у будь-яку годину дня і ночі, треба тільки повідомити їй.

Від імені усіх жителів селища Угроїди і тих сіл, що обслуговує лікарня, хочеться подякувати Галині Григорівні за її невтомну працю і побажати довгих років праці, доброго здоров’я, великого людського щастя, радості. Нехай у лікарні буде менше хворих, щоб жителі Угроїд, Тур’ї, Мар’їно, Проходів, Петрушівки та інших населених пунктів менше хворіли, мали міцне здоров’я, тоді менше роботи і турбот буде у Галини Григорівни.
В.БУТЕНКО, ветеран праці, пенсіонер.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Поділитися цим:
Loading Likes...

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: