Ювiлeй Мeзeнiвcькoгo ciльcькoгo гoлoви

80389444.jpg

Голова районної ради Віталій Савоненко та голова районної державної адміністрації Сергій Хрупа 18 грудня завітали до Мезенівської сільської ради привітати сільського голову Гавенка Миколу Васильовича з 50-річним ювілеєм, який він відзначив напередодні, та вручили пам’ятну адресу імениннику.

«Ось уже вчетверте Мезенівська територіальна громада засвідчує свою повагу, довіряючи відповідальну посаду сільського голови. Упродовж цих років Ви вміло вирішуєте проблеми і питання, дбаєте про добробут сільських трудівників. На цій посаді сповна розкрився Ваш неабиякий талант керівника, знайшли підтвердження мудрість і щедрість душі.
Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Нехай Ваша енергійність, душевність і людяність привертають до Вас тих, хто працює і спілкується з Вами, і людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро”, – зазначив у вітальному слові Віталій Савоненко.

18954882.jpg

Потім, очільники району ознайомилися з роботою сільської пожежної команди, оглянули приміщення та пожежний автомобіль.

50838944.jpg

«Сьогодні пожежна команда обслуговує не тільки населені пункти сільської ради, а й виїзджає на виклики до Славгорода та Бранцівки. Сільською радою капітально відремонтовано приміщення та пожежний автомобіль, створено 4 нових робочих місця”, – проінформував керівників району сільський голова Микола Гавенко.
Інф. районної ради

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: