З 1 ciчня poзпoчaвcя пepioд дeклapyвaння

З 1 січня 2018 року розпочався період подання електронної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік. Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) державні службовці, інші суб’єкти декларування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство.

Згідно підпункту «ґ» п.1 ст. 3 цього Закону присяжні (під час виконання ними обов’язків у суді) відносяться до суб’єктів декларування.

Отже, відповідно до вищеозначеної статті, присяжні до 1 квітня 2018 року зобов’язані подати електронні декларації за 2017 рік, попередньо отримавши електронно-цифровий підпис (ЕЦП) (якщо ЕЦП уже є, отримувати його заново не потрібно).

Також звертаємо Вашу увагу, що умисне недекларування або декларування недостовірної інформації – це корупційне правопорушення, за яке передбачено адміністративну чи кримінальну відповідальність (стаття 172-6 КУпАП, стаття 366-1 КК України).
О. Щербак
Заступник керівника апарату
Краснопільського райсуду Сумської області

http://krasnews.at.ua/news/z_1_sichnja_rozpochavsja_period_deklaruvannja/2018-01-21-9055

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: