З XOPOШOЮ ГPOЮ, AЛE БEЗ КУБКA

96789868.jpg

В першості області триває перерва, але командам є де себе показати. Так, в суботу у Верхній Сироватці під патронатом Федерації футболу Сумщини відбулися обласні змагання із футболу на честь Заслуженого тренера України, уродженця Краснопільщини М.І. Фоменка «FOMENKO CUP 2017».

Чотири сильні футбольні клуби «Альянс» (Липова Долина), «Явір» (Краснопілля), «Колос» (Сумський район) та «LS GROUP» (В.Сироватка) змагались за приз легенди українського футболу.

Краснопільчани у першому півфіналі зустрілись із господарями турніру і за змістом мали всі підстави вийти в наступний раунд змагань, але в цей день фортуна була аж ніяк не боці «Явора». Оскільки основний час переможця не виявив, все вирішували одинадцятиметрові удари. Голкіпер «Явора» Олександр Костюченко, безумовно, був кращим у складі нашої команди, двічі відбивши пенальті, але його товариші по команді звели нанівець усі старання голкіпера, двічі влучивши у стійки воріт, а у вирішальний момент м’яч взагалі пролетів вище воріт.

Проте у «Явора» був ще шанс зачепитися бодай за втішне третє місце в матчі з «Альянсом» з Липової Долини, який зазнав поразки у другому півфіналі. Але й тут краснопільчан спіткала невдача – вони пропустили гол у свої ворота на останній хвилині.

16127075.jpg

А омріяний кубок з рук Заслуженого тренера України, М.І. Фоменка отримала команда “Колос” із Северинівки, яка у фіналі переграла «LS GROUP» із Верхньої Сироватки.

04131347.jpg

В свою чергу краснопільчани отримали пам’ятні медалі від організаторів турніру, а також м’яч з автографом від Михайла Івановича Фоменка. А кращим гравцем у складі «Явора» одностайно було визнано голкіпера Олександра Костюченка

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: