Зa cвoї дiї cлiд вiдпoвiдaти

Прокуратурою Краснопільського району до суду спрямовано обвинувальний акт щодо громадянина Л., дії якого кваліфіковано за ч.2 ст.15 – п.1 ч.2 ст.115, ч.2 ст.15 – ч.3 ст.185, ч.3 ст.185, ч.1 ст.263 та ч.1 ст.263-1 КК України (замах на умисне вбивство двох осіб; замах на крадіжку, поєднану з проникненням у приміщення; крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення; носіння, зберігання вогнепальної зброї; незаконна переробка вогнепальної зброї).


У ході досудового слідства встановлено, що на початку квітня 2014 року підозрюваний Л., реалізуючи свій злочинний намір, направлений на викрадення чужого майна, відігнув розташовану поверх вікна металеву решітку, поштовхом руки відчинив вікно і проник до приміщення магазину в смт.Угроїди Краснопільського району де викрав майно на загальну суму 13812,95 грн. та грошові кошти в сумі 3800 грн.

Крім того, на початку травня 2014 року, розраховуючи на безкарність своїх злочинних дій, діючи повторно, Л. викрав майно з того ж самого магазину на загальну суму 10325,30 грн. та грошові кошти у сумі 40 грн.

Не зупинившись на скоєному, в кінці червня 2014 року в Л. знову виник умисел незаконно збагатитися шляхом викрадення чужого майна та він намагався проникнути в той же магазин, але не довів свій злочинний намір до кінця – спрацювала сигналізація.

У підозрюваного Л. виник намір позбавити життя громадян Б. і Г. за невиплачений йому раніше грошовий борг. Готуючись до вчинення особливо тяжкого кримінального правопорушення Л. виконав незаконну переробку гладкоствольної мисливської рушниці, яка постійно зберігалась у жилому будинку, в обріз. Після чого 29 червня 2014 року Л. запропонував потерпілим придбати в нього брухт кольорових металів. На вказану пропозицію потерпілі погодилися та поїхали разом із Л. до зазначеного місця, при цьому Л. взяв із собою заздалегідь виготовлений обріз.

Перебуваючи в безпосередній близькості від потерпілих, Л., будучи в стані алкогольного сп’яніння, виконав у кожного по одному пострілу в область грудної клітини, чим спричинив Г. і Д. тілесні ушкодження середньої тяжкості. Потерпілим вдалося втекти з місця скоєння злочину на автомобілі, після чого вони були госпіталізовані до Краснопільської ЦРЛ смт.Краснопілля Сумської області.

Під час досудового слідства Л. повністю визнав свою вину та активно сприяв розкриттю кримінальних злочинів.
Підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.
О. Лисаченко,
старший прокурор
прокуратури Краснопільського району
молодший радник юстиції

 

http://krasnews.at.ua/news/za_svoji_diji_slid_vidpovidati/2014-11-05-4388
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: