Зa дocвiдoм – y ceлищнy paдy

01870164.jpg

У Краснопільській селищній раді відбувся день відкритих дверей для представників учнівського самоврядування Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Лідерів учнівського самоврядування зустрів голова селищної ради – І.П. Хомічов, який детально ознайомив їх з роботою селищної ради, повноваженнями органів місцевого самоврядування, розповів про депутатський корпус, про виконавчий комітет. Крім того, він зазначив, які постійні комісії працюють у селищній раді та які їхні права і обов’язки.

Після змістовної розповіді, Іван Петрович провів невелику екскурсію кабінетами селищної ради та познайомив представників учнівського самоврядування з командою, яка допомагає йому у роботі.

41908195.jpg

Приємним був момент, що нас сприйняли як дорослих і обговорювалися такі питання, як благоустрій селища, фінансування харчування учнів та опалення школи.

67173553.jpg

Зустріч була дуже цікаво і змістовною. Для себе, як членів учнівського самоврядування, ми почерпнули багато цінної інформації, яку неодмінно використаємо у своїй роботі.
Олексій Прийма,
президент учнівського самоврядування.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: