Зa piк y Cyмax cтaлo бiльшe нa 200 юниx бaнкipiв

80783351.jpg

Понад 200 сумських школярів у 2017 році отримали сертифікати про закінчення Бізнес-Школи. Юніори не тільки вивчили, що таке гроші, банк і банківська система, а й навчилися бути лідерами, будувати свій перший start-up та стали самостійними, комунікабельними і фінансово грамотними.

Навчання в Бізнес-Школі на Сумщині є приємним бонусом кожному власнику картки Юніора та цілком безкоштовне. Навчальний план складається з восьми інтерактивних занять, на яких сертифікований тренер вчить заощаджувати та планувати сімейний бюджет, користуватися карткою Юніора, допомогає опанувати навички користування Приват24. У 2017 році не обійшлося і без новинок, зокрема, майстер-класи: фінансові цілі і втілення їх у життя, інвестиції та управління особистими фінансами, ораторське мистецтво, як інструмент впливу керування часом, бізнес – від ідеї до стабільного доходу та інші.

“Тренінги в Бізнес-Школі – мегакруті заняття. Вони не схожі на нудні уроки з конспектами і домашніми завданнями. Уявляєте, я створив свій перший start-up – літаючий скейборд, як новий вид транспорту для тих хто цінує свій час”, – ділиться враженнями випускник зимового сезону Бізнес-Школи Юрій Ільницький.

Школярі віком від 6 до 17 років, класні колективи, що бажають взяти участь у Бізнес-Школі, можуть подати заявку на сайті ЮніорБанк та навчатись фінансовій грамотності безкоштовно. Пропуском у ЮніорБанк є картка ЮНІОРА, яка випускається за згодою та під контролем батьків. Це справжня платіжна картка, з якою школяр може користуватися “дорослими” банківськими послугами.

 

http://krasnews.at.ua/news/za_rik_u_sumakh_stalo_bilshe_na_200_junikh_bankiriv/2018-01-11-9024

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: