Зa знaння! Зa змaгaння!

06433330.jpg

Нещодавно 44 учні загальноосвітніх закладів області – переможці обласних, всеукраїнських олімпіад, турнірів та спортивних змагань – отримали стипендії від голови облдержадміністрації. Чотириста п’ятдесят гривень щомісяця протягом року відтепер отримуватимуть стипендіати очільника області.

Серед них і учениця 10 класу Краснопільської школи Олена Цедрик. Про цю талановиту спортсменку, неодноразову учасницю та призерку різноманітних змагань з лижного спорту районного, обласного і всеукраїнського рівнів ми вже розповідали на нашому сайті. І тому особливо приємно, що Олена відзначена в числі найкращих, найдостойніших і найактивніших учнів області. До речі, дівчина і на офіційній церемонії привітання стипендіатів не була присутньою з тієї причини, що саме в цей час брала участь в змаганнях за Кубок України з лижних гонок у Харкові, де зайняла два третіх та одне друге місце, з чим ми її і вітаємо.

Ще двоє учнів нашої школи, про яких ми теж розповідали, за особливі успіхи у навчанні отримують стипендії голови райдержадміністрації, це десятикласниця Ірина Кошлата, та дев’ятикласник Сергій Ляшко. І Ірина, і Сергій – надзвичайно обдаровані, є переможцями різних творчих конкурсів, предметних олімпіад, а також активні учасники культурного життя школи. Тому, звісно ж, приємно, що їхня наполеглива праця не залишилась непоміченою. І справа не стільки в тому, що діти мають якусь матеріальну винагороду, вони отримують значно більше – усвідомлення того, що їх помічають, що завдяки своїм старанням визнані найталановитішими, вони мають мету і вже розуміють, як її втілити у життя.

91753907.jpg

Приємні новини маємо і ще про одну спортсменку та талановиту дівчину, ученицю Самотоївської школи Катю Павленко. Нещодавно Катя повернутися з Карпат, де проходили змагання за Кубок України з лижних гонок та біатлону параолімпійців, і привезла звідти аж чотири нагороди: дві бронзові медалі з біатлону та дві – з лижних гонок. Радіємо також і за Катю та бажаємо нових перемог. Так тримати!

Ще не читали про наших відмінників і спортсменів? Тоді тисніть сюди:
Олена Цедрик http://krasnews.at.ua/publ….1-0-205
Іра Кошлата http://krasnews.at.ua/publ….1-0-231
Сергій Ляшко http://krasnews.at.ua/publ….1-0-255
Катя Павленко http://krasnews.at.ua/publ….1-0-241

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: