Запрошуємо до участі у конкурсі шкільних малюнків ” Я маю право!”

Головне територіальне управління у Сумській області оголошує про старт обласного етапу Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я маю право!», який проводиться Міністерством юстиції України спільно з Координаційною радою молодих юристів при Міністерстві юстиції України з нагоди Дня захисту дітей.
Основна мета конкурсу – розвинути морально-етичні якості дітей, сформувати у дітей і підлітків позитивний образ права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини; соціальна підтримка талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності.
Конкурс проводиться за наступними номінаціями:
Молодша група – (від 6 до 10 років):
Індивідуальна робота.
Колективна робота.
Середня група – (від 10 до 14 років):
Індивідуальна робота.
Колективна робота.
Старша група – (від 14 до 18 років):
Індивідуальна робота.
Колективна робота.
Обласний етап конкурсу буде тривати з 16 квітня по 12 травня
2018 року.
Тож, якщо ти знаєш свої права і любиш малювати – запрошуємо взяти участь у конкурсі і просимо надсилати свої роботи до 12 травня 2018 року включно на адресу Головного територіального управління юстиції у Сумській області: вул. Герасима Кондратьева, 28, м. Суми, 40003. Інформація про умови Конкурсу розміщена на веб-сайті Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України: www.krmj.org.ua.
За детальною інформацією можна звернутися до відділу державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти за телефоном: (0542) 66 19 34.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: