Зaвтpa ceciя paйoннoї paди. ЩO OБГOВOPЮВAЛИ НA КOМICIЯX?

20118490.jpg

20 листопада 2017 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та комунальної власності, яку відкрила і вела її голова Любов Капинус.

В роботі комісії взяли участь заступник голови районної ради Іван Гавенко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Інна Жаботинська, виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Сергій Хрупа, начальник фінансового управління райдержадміністрації Андрій Шаповал, керівники відділів, управлінь та організацій.

Депутати розглянули проект програми розвитку малого та середнього підприємництва в Краснопільському районі на 2017-2019 роки, а також питання щодо внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Краснопільського району на 2017 рік і рішення районної ради від 23.12.2016 “Про районний бюджет Краснопільського району на 2017 рік”.

На комісії заслухали та обговорили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року. Звіт постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та комунальної власності за 2017 рік. Також заслухали звіти керівників комунальних установ та закладів про роботу в поточному році.

Члени постійної комісії розглянули та рекомендували на розгляд двадцять другої сесії майнові питання:
– про надання дозволу Краснопільській ЦРЛ на здійснення капітального ремонту;

– про надання дозволу Краснопільській гімназії на передачу в оренду частини приміщення;

– про звернення Миропільської сільської ради щодо передачі зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району транспортного засобу марки ХАЗ 3250.11 “Шкільний автобус” до комунальної власності Миропільської сільської ради;

– про звернення Краснопільської райдержадміністрації щодо передачі закладів освіти та районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Депутати рекомендували на розгляд сесії затвердження Плану діяльності Краснопільської районної ради з підготовки проектів та відстеження діючих регуляторних актів на 2018 рік.
Активно обговорили питання преміювання голови та заступника голови районної ради до Дня місцевого самоврядування.

40552800.jpg

20.11.2017, за участю заступника голови районної ради Івана Гавенка, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, промисловості, транспорту, зв’язку та охорони навколишнього природного середовища.

На порядок денний засідання було винесено наступні питання:

1. Про хід виконання районної програми щодо запобігання поширення збудника африканської чуми свиней на території Краснопільського району.

2. Про затвердження районної програми по виявленню, локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на 2012-2017 роки.

3. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

4. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду на території Тур’янської сільської ради.

5. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для подальшого продажу права оренди на земельних торгах.

6. Інші.

Голова постійної комісії Вячеслав Тимошенко право доповіді по першому питанню надав Дзюбану А.О. – начальнику відділу безпечних і харчових продуктів та ветеринарної медицини Краснопільського районного управління Головного управління Держспоживслужби в Сумській області, який повідомив про хід виконання програми щодо запобігання поширення збудника африканської чуми свиней на території Краснопільського району. Доповідач зазначив про внесення змін до Програми шляхом пролонгації у зв’язку з забезпеченням епізоотологічної безпеки, захисту життя і здоров’я тварин, ліквідацію наслідків виникнення осередків африканської чуми свиней у разі виникнення.

Також депутати заслухали інформацію про схвалення проекту Програми по виявленню, локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на 2018-2022 роки та затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, ділянок водного фонду, земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для подальшого продажу права оренди на земельних торгах тощо.

По всіх питаннях прийнято висновок про погодження проекту рішень та внесення їх на розгляд 22 сесії районної ради.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: