Зaвжди в cтpoю

80993199.jpg

У народі кажуть: «Колишніх правоохоронців не буває!». Одягнувши міліцейський мундир, кожен взяв на себе відповідальну і почесну місію — прийти на допомогу тим, хто зазнав біди. Багато правоохоронців перебувають на заслуженому відпочинку, проте сьогоднішні міліціонери і зараз добре пам’ятають своїх наставників і ніколи не упускають можливості привітати їх зі святами – це вже стало доброю традицією у Краснопільському райвідділі міліції.

8 вересня виповнилося 87 років Семену Полікарповичу Бесарабу, який віддав службі у правоохоронних органах понад тридцять років. Після служби в Радянській Армії у 1951 році він пов’язав своє подальше життя із правоохоронними органами. Спочатку працював начальником паспортного столу, потім начальником відділу державної служби охорони району. Звідси у званні майора у 1984 році і пішов на заслужений відпочинок.

93185778.jpg

9 вересня відсвяткував 70-річний ювілей краснопільчанин, ветеран та пенсіонера ОВС Олександр Пилипович Стрикиця, який віддав службі у правоохоронних органах не один десяток років і пішов на пенсію в званні старшини міліції в посаді інспектора ВДСО

З квітами, подарунками та найщирішими побажаннями вітали колишніх правоохоронці начальник сектору кадрового забезпечення Краснопільського РВ УМВС капітан міліції О.Л. Савчук, голова Краснопільської ветеранської організації ветеранів ОВС С. Д. Крамаренко, старший лейтенант міліції, інспектор сектору кадрового забезпечення Краснопільського РВ УМВС Е. А. Нечволод.

«Ветерани — це наша золота скарбниця, наша історія. У кожного з них непроста життєва доля, адже міліції кожен з них віддав кращі роки свого життя. Ветерани органів внутрішніх справ завжди в строю, готові надати допомогу нам та передати свій багатий життєвий досвід молодшим колегам. Нам є чому повчитися у кожного, адже саме вони пройшли всі щаблі радянської школи міліції», – зазначає начальник райвідділу міліції В. О. Дейниченко.
Т. Пахомова,
інспектор по РН та ГФ
Краснопільського райвідділу міліції

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: