Збipнa кoмaндa пpeдcтaвникiв opгaнiв мicцeвoгo caмoвpядyвaння paйoнy взялa yчacть y Вceyкpaїнcькiй cпapтaкiaдi cepeд дeпyтaтiв

З метою залучення депутатів усіх рівнів, сільських, селищних голів до занять фізичною культурою і спортом, організації їх активного відпочинку, розвитку найбільш популярних видів спорту, а також пропаганди здорового способу життя щороку в м. Суми проводиться Всеукраїнська спартакіада серед депутатів Сумської області.
22 квітня збірна команда представників органів місцевого самоврядування району на чолі з головою районної ради Віталієм Савоненком взяла участь у другому етапі цьому вже традиційного спортивного заходу, який проводився у спортивному комплексі Сумського державного університету.

Всього у спартакіаді взяли участь 20 збірних команд міст та районів області, що свідчить про високий розвиток фізичної культури та спорту серед самоврядного активу.68447272.jpg
Вдало виступила в змаганнях з шашок депутат Краснопільської селищної ради Алла Брижахіна, яка здобула «бронзу» в даному виді змагань.
69680541.jpg

36517136.jpg

Збірна команда району з футзалу, в складі якої виступали голова районної ради Віталій Савоненко, депутати районної ради Іван Пахомов, Сергій Кононенко, Олександр Кобзар, Іван Матвієнко, депутати Угроїдської селищної та Самотоївської сільської ради відповідно Олександр Омельченко та Олександр Горенко в напруженій боротьбі зайняла 5-8 місця.

Депутат Краснопільської селищної ради Олег Шкиря був сьомим у змаганнях з шахів.
Славгородський сільський голова Олександр Сторожев зайняв десяте місце у турнірі з шашок.
Запекла боротьба точилася серед жінок у змаганнях з настільного тенісу, в яких депутат районної ради Тамара Ткаченко була одинадцятою.

В чоловічому настільному тенісі депутат Краснопільської селищної ради Сергій Юшко розділив з колегами 13-15 місця.
Збірна команда з волейболу у складі заступника голови районної ради Івана Гавенка, депутатів районної ради Андрія Дзюбана, Олександра Кобзаря, Івана Матвієнка, депутатів Миропільської та Самотоївської сільських рад Олександра Логвіна та Олександра Горенка, депутата Угроїдської селищної ради Олександра Омельченка зупинила свої виступи в 1/16 фіналу.

Загалом проведення Всеукраїнської спартакіади серед депутатів Сумської області засвідчило, що представники органів місцевого самоврядування працюють не лише на розвиток відповідних територіальних громад, але й особистим прикладом пропагують здоровий спосіб життя та заняття фізичною культурою та спортом.


Інформація Краснопільської. районної ради

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: