ЗДAЙТE ЗБPOЮ ДOБPOВIЛЬНO

З 01.10.2017 року по 31.10.2017 року в Сумській області проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових речовин. Особи, які здадуть зброю добровільно, звільняються від відповідальності. У разі добровільної здачі в майбутньому на законних підставах можна переоформити зброю на себе. 


Після смерті власника мисливська нарізна, гладкоствольна вогнепальна, пневматична та холодна зброя протягом п’ятиденного терміну здається в органи внутрішніх справ на тимчасове зберігання, до вирішення питання щодо успадкування ( на строк не більше шести місяців). Якщо спадкоємиць бажає залишити її як власність, може зареєструвати її на своє ім’я у встановленому порядку. Якщо серед спадкоємців немає, тих хто має або може мати право на зберігання, в місячний строк зброю треба передати або подарувати особі, яка має відповідний дозвіл.

До речі, стаття 263 кримінального Кодексу України « Про незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» за носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передачу чи збут вогнепальної зброї ( крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без законного дозволу, передбачає покарання штрафом 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеженням волі від 2 – х до 5 років, або позбавленням волі до 3 – х років.

Звільняються від кримінальної відповідальності за злочин, передбачений частинами першою або другою цієї статті, особи, які добровільно здали зброю, бойові припаси, вибухові речовини чи пристрої.

Звертатися за адресою:
смт. Краснопілля, вул. Мезенівська, 8
телефон : 7-12-02-, 7-22-31.
тел. моб. (099-975-97-39)

О. Карабець
Інспектор з контролю за обігом зброї
у сфері дозвільної системи
Краснопільського ВП Охтирського ВП
ГУНП в Сумській області
старший лейтенант поліції

http://krasnews.at.ua/news/zdajte_zbroju_dobrovilno/2017-10-05-8510

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:
Loading Likes...

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: