Жителям Сумщини заборонили вилов риби та раків

Про конкретні терміни заборони розповіла начальник відділу рибоохоронного патруля управління Державного агентства рибного господарства у Сумській області Олена ШЕРЕНЕРЕВИЧ під час апаратної наради, що проводив т.в.о. голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА.

«На виконання плану заходів щодо підготовки проведення весняно-літньої нерестової заборони на вилов риби й інших водних біоресурсів на господарсько-водних об’єктах Сумської області з метою посилення охорони рибних запасів і охорони біоресурсів було затверджено терміни, у які заборонено ловити рибу та раків», – прокоментувала Олена Шеренеревич.

Зокрема, за її словами, у всіх річках Сумщини з 1 квітня по 20 травня 2018 року заборонено виловлювати рибу, раків та інші водні біоресурси, у водосховищах – з 1 квітня по 9 червня, у придатковій системі водойм (АЗС, ставки, інші водойми, у т.ч. ті, які тимчасово заливаються водою у період весняної повені) – з 1 квітня по 29 червня 2018 року. Забороняється також вилов раків у період виношування ікри, личинок, першої та другої линьок з 1 квітня по 9 червня.

У разі виявлення порушень Державне агентство рибного господарства у Сумській області закликає телефонувати на цілодобову гарячу лінію за номером 096 83 82 570.

Джерело:
http://krn.sm.gov.ua/index.php/uk/8-novini/4537-na-yakij-period-zhitelyam-sumshchini-zaboronili-vilov-ribi-ta-rakiv

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: