Зi cвятoм, шaнoвнi зaлiзничники!

71075664.jpg

У 2000-му ж році призначений генеральним директором Укрзалізниці Георгій Кирпа з подачі працівників Львівської залізниці вніс пропозицію про святкування Дня залізничника 4 листопада. У 2002 році Президентом України було підписано відповідний указ.

Саме 4 листопада 1861 року, ще за часів Австро-Угорської імперії, на територію сучасної України – до Львова – прибув перший потяг, який називався «Ярославом». У нинішньому розумінні «Ярослав» був поїздом міжнародного сполучення. Він з’єднував Відень, Краків, Перемишль і Львів.

Цей день вважається початком історії залізниць в Україні і є святковою датою. Зараз Українські залізниці – «Укрзалізниця» – це 6 залізниць (Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-західна, Придніпровська), які об’єднують всі області України.

2 серпня 1901 року на залізничну станцію «Краснопілля» прибув перший потяг. Від того часу змінилось не одне покоління залізничників. На сьогоднішній день на дільниці Баси – Пушкарне оновлено повністю залізничну колію та укладено нові стрілочні переводи. Вся залізнична інфраструктура підтримується у належному стані, але великого навантаження пасажирських та вантажних перевезень зараз немає, тому ділянка віднесена до розряду малодіяльних. На під’їзних коліях станції «Корчіківка» навантажується зерно, а вивантажуються мінеральні добрива. На станцію «Краснопілля” з вантажів прибуває лише глина та щебінь. За добу по колії проходить шість приміських потягів. Колектив краснопільських залізничників професійно та своєчасно виконує поставлені державою завдання.

З нагоди професійного свята, щиро вітаю всіх працівників та пенсіонерів цієї важливої галузі. Бажаю вам, залізничники, та вашим родинам, миру, злагоди, щастя, любові та достатку.
З повагою начальник залізничної станції «Краснопілля» С. Потар

На фото: начальник залізничної станції “Краснопілля” Потар С. та черговий по станції О. Бугров, який присвятив залазниці понад 20 років

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: